Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 maja 2020, 17:43

Civilization 6 za darmo w Epic Games Store

Dziś Epic Games Store udostępniło nową darmową produkcję. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami jest to Civilization 6, czyli ostatnia jak do tej pory odsłona kultowego cyklu strategii turowych.

Civilization 6 za darmo w Epic Games Store - ilustracja #1
Civilization VI możecie zdobyć za darmo przez najbliższy tydzień.

Dziś w Epic Games Store udostępniona została kolejna darmowa gra. Zgodnie z wcześniejszymi plotkami jest to Civilization VI, czyli szósta odsłona kultowego cyklu turowych strategii, w której możemy rozwijać wybrany naród przez kilka tysięcy lat historii świata. Aby przypisać tytuł do swojej biblioteki, należy zalogować się na swoje konto w serwisie, wejść na kartę produktu i wcisnąć przycisk „Pobierz”. Trzeba mieć na uwadze, że aby odebrać tytuł, należy mieć ustawione dwuetapowe logowanie.

Akcja jest ograniczona czasowo i potrwa do 28 maja do godziny 17:00 czasu polskiego. Kolejna darmowa gra pozostaje nieznana, ale jeśli wierzyć wspomnianym wcześniej plotkom, to w przyszły czwartek odbierzemy Borderlands: The Handsome Collection.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

TWOIM ZDANIEM

Jak korzystasz z Epic Games Store?

Odbieram darmówki, ale nawet nie gram
39,8%
Odbieram darmówki i kupuję gry
23,2%
Odbieram darmówki i gram w nie, nie kupuję gier
21%
Nie biorę nawet za darmo
16%
Zobacz inne ankiety