Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2020, 16:05

autor: Froozyy

Czy to koniec Blizzarda? Piąty odcinek Friendly Fire Podcast

W kolejnym odcinku Friendly Fire Podcast głównym tematem jest Blizzard. Wspominamy ich pierwsze gry, wybieramy największe hity i zastanawiamy się, co dalej. Czy ostatnie wtopy to tylko potknięcia, czy zapowiedź upadku?

Czy po nieudanej premierze Warcrafta III: Reforged Blizzard wróci na właściwe tory? - Czy to koniec Blizzarda? Piąty odcinek Friendly Fire Podcast - wiadomość - 2020-02-14
Czy po nieudanej premierze Warcrafta III: Reforged Blizzard wróci na właściwe tory?

W sieci możecie znaleźć już piąty odcinek naszego podcastu Friendly Fire, w którym rozmawiamy na przeróżne tematy dotyczące branży gier wideo. Tym razem na celownik wzieliśmy m.in. obecną sytuację Blizzarda, niedawno wydane Warcraft III: Reforged oraz Diablo 4. W roli prowadzących po raz kolejny mogliście usłyszeć Pawła „Cruisera” Kilmesza i Michała „kwiścia” Chwistka, którzy rozmawiali z redaktorem naczelnym GOL-a Krystianem „UV” Smoszną oraz gościem specjalnym – Dawidem „Azonhem” Letachowiczem.

Najnowszy oraz poprzednie odcinki podcastu Friendly Fire (rozmawialiśmy już np. o najciekawszych premierach w 2020 roku czy też serii Mass Effect) możecie znaleźć m.in. na Spotify oraz Anchor.fm. Kolejne będziecie mogli usłyszeć na żywo (oraz zobaczyć) w każdy wtorek o godzinie 19:00 na naszym kanale na platformie twitch.tv. Zajrzyjcie również na oficjalny profil Friendly Fire na Twitterze, jeśli checie być na bieżąco z naszymi pozostałymi akcjami, np. planowanymi turniejami czy też codziennymi streamami.

Czy to koniec Blizzarda? Piąty odcinek Friendly Fire Podcast - ilustracja #2