Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 14 lutego 2020, 16:15

autor: Froozyy

Stranger Things sezon 4: powrót Hoppera i mroźna Rosja

Do sieci trafił właśnie krótki teaser kolejnego sezonu Stranger Things. Możemy na nim zobaczyć Hoppera, który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki. Niestety nadal nie poznaliśmy konkretów dotyczących daty premiery nowych odcinków.

Wiemy już, że w czwartym sezonie Stranger Things ponownie zobaczymy Hoppera. - Stranger Things sezon 4: powrót Hoppera i mroźna Rosja - wiadomość - 2020-02-14
Wiemy już, że w czwartym sezonie Stranger Things ponownie zobaczymy Hoppera.
STRANGER THINGS W SKRÓCIE:
  • Data premiery w Polsce: 15 lipca 2016;
  • Gatunek: dramat/sci-fi/horror;
  • Liczba sezonów: 3 (czwarty w produkcji);
  • Liczba odcinków: 25;
  • Gdzie obejrzeć: Netflix.

W sieci pojawił się właśnie krótki teaser czwartego sezonu Stranger Things od Netfliksa, który rzuca odrobinę światła na to, czego możemy oczekiwać po nadchodzących odcinkach tej produkcji. Dowiedzieliśmy się, że ponownie zobaczymy Hoppera (w jego roli David Harbour), który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki. Tam czyha na niego niebezpieczeństwo nie tylko w ludzkiej postaci. Udostępniony materiał możecie obejrzeć poniżej.

Przypomnijmy, że w styczniu tego roku ruszyły zdjęcia do czwartego sezonu Stranger Things i według zamierzeń potrwają do sierpnia. Większość z nich ma zostać nakręcona w mieście Atlanta oraz okolicach. Dokładna data premiery nowych odcinków nie jest jeszcze znana, ale raczej nie należy spodziewać się ich jeszcze w tym roku (ze względu na późny miesiąc zakończenia zdjęć oraz zabierającą sporo czasu postprodukcję).

Stranger Things zadebiutowało w 2016 roku na platformie Netflix. Od tamtej pory ukazały się łącznie trzy sezony, a najnowszy pobił rekordy popularności poprzednich. Wiemy również, że Netflix podpisał umowę o długofalowej współpracy z braćmi Duffer, czyli twórcami omawianej serii.