Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 30 września 2019, 21:42

Stranger Things 4 potwierdzone. Jest pierwszy teaser trailer

Netflix zapowiedziało czwarty sezon Stranger Things. Prócz zamieszczenia teasera platforma poinformowała o planach wieloletniej współpracy z twórcami serialu.

To już oficjalne – nadchodzi czwarty sezon Stranger Things. - Stranger Things 4 potwierdzone. Jest pierwszy teaser trailer - wiadomość - 2019-09-30
To już oficjalne – nadchodzi czwarty sezon Stranger Things.

Wyczekiwaliście potwierdzenia kontynuacji serialu Stranger Things? W takim razie powinna Was ucieszyć oficjalna zapowiedź czwartego sezonu przygód Willa, Jedenastki i reszty ferajny z Hawkins. Ogłoszeniu towarzyszy pierwszy teaser trailer produkcji. Nie ujawnia on zbyt wiele, ale potwierdza informacje o porzuceniu znanego miasteczka, do którego bohaterowie będą starali się powrócić. Nim jednak znajdą drogę do domu, będą musieli zmierzyć się z grozą nowego, nieznanego świata. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Choć o samym czwartym sezonie na razie nie wiemy niemal nic, fani Stranger Things otrzymali jeszcze jedno ważne ogłoszenie. Netflix poinformował o podpisaniu umowy z braćmi Duffer o długofalowej współpracy. W ramach niej mają oni tworzyć kolejne seriale i filmy dla platformy. Szczegółów nie podano, ale oficjalny komunikat zdaje się sugerować, że w planach jest coś więcej niż tylko kolejne wyprawy do Hawkins (i poza nie):

Bracia Duffer oczarowali rzesze widzów światem Stranger Things. Dlatego cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z tym doskonałym duetem i wykorzystać ich wyjątkową wyobraźnię do stworzenia kolejnych projektów filmów i seriali, które podbiją serca naszych użytkowników. Nie możemy się już doczekać, aby dowiedzieć się, czym jeszcze zaskoczą nas bracia Duffer, jeśli będą mogli wyjść poza świat Drugiej Strony.

Co tym razem czeka bohaterów Stranger Things? - Stranger Things 4 potwierdzone. Jest pierwszy teaser trailer - wiadomość - 2019-09-30
Co tym razem czeka bohaterów Stranger Things?

Zapowiedź czwartego sezonu raczej nikogo nie zaskoczyła. Poprzedni okazał się ogromnym sukcesem, a jego pierwszy odcinek zaliczył najlepszy debiut w historii Netfliksa. Ponadto trzecia seria pozostawiła wiele pytań bez odpowiedzi, na które liczyli fani serialu. Może się zresztą okazać, że – jak chcą niektórzy – czwarty sezon również nie będzie ostatnim. Niemniej na potwierdzenie lub zaprzeczenie tych domysłów przyjdzie nam długo poczekać. Na razie nie wiemy jeszcze, kiedy mamy spodziewać się powrotu Stranger Things. Dotychczasowe doniesienia sugerowały, że zdjęcia rozpoczną się dopiero w październiku tego roku (via TVP), nie ma więc co liczyć na debiut w najbliższej przyszłości. Miejmy jednak nadzieję, że na premierę nie będziemy musieli czekać tak długo, jak w przypadku poprzednich serii.