Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2019, 09:10

autor: Serek

Rebel Inc. na PC. Gra twórców Plague Inc. trafi do wczesnego dostępu

Studio Ndemic Creations zapowiedziało, że gra Rebel Inc: Escalation trafi na PC. Produkcja (dostępna na urządzeniach mobilnych jako Rebel Inc.) ukaże się we wczesnym dostępie w październiku tego roku.

W grze będziemy musieli zapanować nad chaosem pola walki. - Rebel Inc. na PC. Gra twórców Plague Inc. trafi do wczesnego dostępu - wiadomość - 2019-10-02
W grze będziemy musieli zapanować nad chaosem pola walki.

Na początku tego roku studio Ndemic Creations, znane z takich produkcji jak Plague Inc. oraz Plague Inc: Evolved, wypuściło na rynek mobilny grę Rebel Inc. Tytuł przypadł do gustu graczom, dlatego teraz (podobnie jak w przypadku Plague) trafi on na komputery osobiste. Oczywiście w rozszerzonej i usprawnionej wersji nazwanej Rebel Inc: Escalation, która będzie przystosowana do możliwości pecetów. Produkcja trafi do wczesnego dostępu na platformie Steam jeszcze w październiku (w cenie 15 dolarów, a ta ma rosnąć wraz z nową zawartością), a oficjalna premiera odbędzie się w przyszłym roku (można już dodać ją do listy życzeń). Poniżej zamieszczamy zwiastun gry.

Rebel Inc: Escalation to strategia, w której naszym zadaniem będzie ustabilizowanie rozdartego wojną kraju, pamiętając przy tym o priorytetach cywilnych i wojskowych. Tytuł połączy oryginalną rozgrywkę z istotnymi nowościami dostępnymi na PC, takimi jak kampania fabularna, tryb dla wielu graczy, wsparcie Steam Workshop oraz ulepszona grafika. Twórcy informują, że na start wczesnego dostępu dostaniemy 5 regionów, umiejscowionych w różnorodnych środowiskach świata inspirowanego Afganistanem. Do tego otrzymamy 6 gubernatorów podzielonych na specjalne klasy (ekonomista, przemytnik itd.) oraz sztuczną inteligencję przeciwników oraz sojuszników, która ma zapewnić odpowiedni poziom wyzwania.

Naturalnie większość mechanik zostanie usprawnionych do momentu oficjalnej premiery. Twórcy dodadzą nowe regiony, tryb kampanii, lokalny co-op oraz multiplayer. Ciekawą opcją będą także własne scenariusze, którymi gracze podzielą się z innymi użytkownikami. To oczywiście nie wszystko, a pełną listę nowości i zmian znajdziecie tutaj. Przy okazji pojawienia się produkcji na Steamie poznaliśmy zalecane wymagania sprzętowe gry. Możecie się z nimi zapoznać poniżej.

Zalecane wymagania sprzętowe:

  1. System operacyjny: Windows 10
  2. Procesor: Intel Quad Core 3 GHz
  3. Pamięć RAM: 4 GB
  4. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1050 / Radeon R9 270x
  5. Miejsce na dysku: 2 GB wolnej przestrzeni
  1. Oficjalna strona internetowa gry Rebel Inc: Escalation
  2. Rebel Inc: Escalation w serwisie Steam