Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Rebel Inc. (AND)

Rebel Inc.

Rebel Inc. to strategia, w której naszym zadaniem jest zapobieżenie przewrotowi w fikcyjnym państwie. Walcząc z rebeliantami musimy zarówno inwestować we wzmacnianie wojska, jak i dbać o utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia wśród cywilów.

Strategiczne | strategiczne wojenne | polityczne | indie | czasy współczesne

Okładka Rebel Inc. (AND)

data premiery gry:

6gru2018

iOS

11lut2019

AND

Rebel Inc. to nietypowa strategia, w której zadaniem gracza jest walka z rebeliantami próbującymi dokonać przewrotu. Grę opracowało studio Ndemic Creations, znane z takich przebojów jak Plague Inc. oraz Plague Inc: Evolved.

Fabuła

Akcja gry rozpoczyna się w miejscu, w którym kończy się większość strategii. Wojna została wygrana przez nasze siły i teraz musimy ustabilizować sytuację w fikcyjnym państwie. Nie będzie to łatwe, gdyż niedobitki wrogiej frakcji przeobraziły się w rebeliantów, którzy nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić do przewrotu.

Mechanika

Rebel Inc. to strategia sprowadzająca się do zarządzania fikcyjnym państwem. Gra oferuje pięć terytoriów o bardzo różnych warunkach, które będziemy musieli uchronić przed destabilizacją. Rozpoczynając zabawę, wybieramy między pięcioma gubernatorami różniącymi się cechami wpływającymi na rozgrywkę.

Akcja Rebel Inc. toczyć się będzie w fikcyjnym państwie, ale autorzy zadbali o to, aby sama rozgrywka była realistyczna, wiernie odtwarzając rzeczywiste mechanizmy geopolityczne i taktyki stosowane przez rebeliantów. Podczas zabawy kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej równowagi między wzmacnianiem wojska a zaspokajaniem potrzeb cywilów. Z jednej strony armia potrzebna jest do walki z wywrotowcami, ale niezadowolenie w społeczeństwie wzmacnia siły próbujące obalić nasze rządy.

Rozgrywkę urozmaicają fabularne algorytmy, generujące problemy, które wymagają podejmowania decyzji w istotny sposób wpływających na dalszy przebieg zabawy.

Tryby gry

Rebel Inc. oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena czytelników: 5,9 / 10 na podstawie 19 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Rebel Inc.

12+

Rebel Inc. na PC. Gra twórców Plague Inc. trafi do wczesnego dostępu
Rebel Inc. na PC. Gra twórców Plague Inc. trafi do wczesnego dostępu

wiadomość1 października 2019

Studio Ndemic Creations zapowiedziało, że gra Rebel Inc: Escalation trafi na PC. Produkcja (dostępna na urządzeniach mobilnych jako Rebel Inc.) ukaże się we wczesnym dostępie w październiku tego roku.

Rebel Inc. - walka z rebeliantami w nowej grze autorów Plague Inc.
Rebel Inc. - walka z rebeliantami w nowej grze autorów Plague Inc.

wiadomość30 listopada 2018

Zespół Ndemic Creations, czyli autorzy popularnej serii Plague Inc., zapowiedział grę Rebel Inc., w której będziemy musieli walczyć z rebeliantami próbującymi doprowadzić do destabilizacji państwa.

iOS
AND