Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Rebel Inc. (AND)
OkładkaRebel Inc. (AND)

Rebel Inc.

Rebel Inc. to strategia, w której naszym zadaniem jest zapobieżenie przewrotowi w fikcyjnym państwie. Walcząc z rebeliantami musimy zarówno inwestować we wzmacnianie wojska, jak i dbać o utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia wśród cywilów.

Strategiczne | strategiczne wojenne | polityczne | indie | czasy współczesne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Rebel Inc. Premiera

6gru2018

iOS

11lut2019

AND

Rebel Inc. to nietypowa strategia, w której zadaniem gracza jest walka z rebeliantami próbującymi dokonać przewrotu. Grę opracowało studio Ndemic Creations, znane z takich przebojów jak Plague Inc. oraz Plague Inc: Evolved.

Fabuła

Akcja gry rozpoczyna się w miejscu, w którym kończy się większość strategii. Wojna została wygrana przez nasze siły i teraz musimy ustabilizować sytuację w fikcyjnym państwie. Nie będzie to łatwe, gdyż niedobitki wrogiej frakcji przeobraziły się w rebeliantów, którzy nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić do przewrotu.

Mechanika

Rebel Inc. to strategia sprowadzająca się do zarządzania fikcyjnym państwem. Gra oferuje pięć terytoriów o bardzo różnych warunkach, które będziemy musieli uchronić przed destabilizacją. Rozpoczynając zabawę, wybieramy między pięcioma gubernatorami różniącymi się cechami wpływającymi na rozgrywkę.

Akcja Rebel Inc. toczyć się będzie w fikcyjnym państwie, ale autorzy zadbali o to, aby sama rozgrywka była realistyczna, wiernie odtwarzając rzeczywiste mechanizmy geopolityczne i taktyki stosowane przez rebeliantów. Podczas zabawy kluczem do sukcesu jest znalezienie odpowiedniej równowagi między wzmacnianiem wojska a zaspokajaniem potrzeb cywilów. Z jednej strony armia potrzebna jest do walki z wywrotowcami, ale niezadowolenie w społeczeństwie wzmacnia siły próbujące obalić nasze rządy.

Rozgrywkę urozmaicają fabularne algorytmy, generujące problemy, które wymagają podejmowania decyzji w istotny sposób wpływających na dalszy przebieg zabawy.

Tryby gry

Rebel Inc. oferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza.

Ostatnia modyfikacja 3 grudnia 2018

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Ocena użytkowników: 5,6 / 10 na podstawie 23 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Rebel Inc.: 12+

iOS
AND