Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 listopada 2018, 09:33

autor: Adrian Werner

Rebel Inc. - walka z rebeliantami w nowej grze autorów Plague Inc.

Zespół Ndemic Creations, czyli autorzy popularnej serii Plague Inc., zapowiedział grę Rebel Inc., w której będziemy musieli walczyć z rebeliantami próbującymi doprowadzić do destabilizacji państwa.

Gra ukaże się w przyszłym tygodniu. - Rebel Inc. - walka z rebeliantami w nowej grze autorów Plague Inc. - wiadomość - 2018-11-30
Gra ukaże się w przyszłym tygodniu.
REBEL INC. W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Ndemic Creations
  2. Wydawca: Ndemic Creations
  3. Gatunek: strategia
  4. Model biznesowy: premium
  5. Platformy: iOS, AND
  6. Data premiery na iOS: 6 grudnia 2018 r.

Znane z serii Plague Inc. studio Ndemic Creations zapowiedziało swój kolejny projekt. Okazała się nim strategia Rebel Inc. Zgodnie z tytułem, gra będzie odwoływała się do rozwiązań poprzedniej produkcji zespołu. Tym razem jednak zamiast rozprzestrzeniać śmiercionośne wirusy, spróbujemy powstrzymać przewrót zorganizowany przez rebeliantów.

Rebel Inc. zmierza na urządzenia mobilne z systemem iOS. Gra ukaże się 6 grudnia tego roku i kosztować będzie 9 złotych. Trwają również prace nad wersją na Androida, która zadebiutuje w przyszłym roku. Na razie twórcy nie są w stanie potwierdzić odsłony na pecety i konsole. Podkreślili jednak, że wydane na te platformy Plague Inc: Evolved, czyli rozszerzona wersja mobilnego pierwowzoru, okazało się dużym sukcesem, więc w przyszłości rozważą opracowanie podobnej konwersji Rebel Inc.

Akcja gry rozpocznie się w miejscu, w którym kończy się większość strategii. Wojna została wygrana przez nasze siły i teraz musimy ustabilizować sytuację w fikcyjnym państwie. Nie będzie to łatwe, gdyż niedobitki wrogiej frakcji przeobraziły się w rebeliantów, którzy nie cofną się przed niczym, aby doprowadzić do przewrotu.

Gra zaoferuje pięć terytoriów o bardzo różnych warunkach, które będziemy musieli uchronić przed destabilizacją. Rozpoczynając zabawę wybierzemy między pięcioma gubernatorami, różniącymi się cechami wpływającymi na rozgrywkę.

Akcja Rebel Inc. toczyć się będzie w fikcyjnym państwie, ale autorzy zapewniają, że sama rozgrywka ma być realistyczna, wiernie odtwarzając rzeczywiste mechanizmy geopolityczne i taktyki stosowane przez rebeliantów. Gracz będzie musiał znaleźć odpowiednią równowagę między wzmacnianiem wojska a zaspokajaniem potrzeb cywilów.

Rozgrywkę urozmaicą fabularne algorytmy, generujące problemy wymagające podejmowania decyzji, które w istotny sposób wpłyną na dalszy przebieg zabawy.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Rebel Inc. w App Store
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Rebel Inc.

Rebel Inc.