Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 30 listopada 2018, 10:07

autor: Aquma

The Elder Scrolls Blades opóźnione

Firma Bethesda Softworks poinformowała za pośrednictwem Twittera, że premiera The Elder Scrolls: Blades nieco się opóźni. Tytuł ukaże się na początku 2019 roku.

The Elder Scrolls: Blades ukaże się nieco później niż zakładano. - The Elder Scrolls Blades opóźnione - wiadomość - 2018-11-30
The Elder Scrolls: Blades ukaże się nieco później niż zakładano.

Firma Bethesda Softworks poinformowała, że The Elder Scrolls: Blades zaliczy opóźnienie. Wbrew dotychczasowym doniesieniom, tytuł nie ukaże się w tym roku, a dopiero na początku przyszłego. Co ciekawe, nie podano żadnych przyczyn obsuwy. Wieści zostały przekazane za pośrednictwem Twittera serii.

The Elder Scrolls: Blades ukaże się na początku 2019 roku na urządzeniach z systemem iOS i Android. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że będziecie mogli zagrać w Blades. Nadal możecie też zapisać się do programu wczesnego dostępu, pod adresem http://PlayBlades.com – czytamy we wpisie.

The Elder Scrolls: Blades jest mobilną odsłoną słynnego cyklu gier RPG akcji. w której wcielimy się w agenta Ostrzy (ang. Blades) – elitarnego oddziału służącego Imperatorowi. Bohater otrzyma zadanie pokonania starożytnego zła i odbudowania zniszczonego przez nie miasta. Produkcja została zapowiedziana w czasie tegorocznych targów E3 i zdaniem twórców ma przenieść na ekrany telefonów i tabletów wszystko to, co kochamy w „dużych” grach Bethesda Game Studios – olbrzymi świat gry, który będzie można swobodnie eksplorować, a także rozbudowany system walki w czasie rzeczywistym.

  1. The Elder Scrolls: Blades – strona oficjalna

Ostatnia aktualizacja: 2018-11-30

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls: Blades

The Elder Scrolls: Blades