Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 13 września 2018, 13:55

autor: Adrian Werner

The Elder Scrolls Blades - premiera w grudniu

Studio Bethesda Softworks ujawniło, że mobilne RPG The Elder Scrolls: Blades ukaże się w grudniu tego roku. Ponadto podczas konferencji firmy Apple pokazano nowy fragment rozgrywki z projektu.

Na grę poczekamy do grudnia. - The Elder Scrolls Blades - premiera w grudniu - wiadomość - 2018-09-14
Na grę poczekamy do grudnia.
THE ELDER SCROLLS: BLADES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Bethesda Softworks
  2. Wydawca: Bethesda Softworks
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: iOS, AND
  5. Data premiery na iOS: 1 grudnia 2018 r.

Wczoraj wieczorem firma Apple ujawniła nowe modele telefonów z rodziny iPhone. Dla graczy najciekawszym momentem konferencji okazał się fragment poświęcony The Elder Scrolls: Blades, czyli mobilnemu spin-offowi przebojowej serii RPG-ów studia Bethesda Softworks.

Na podium pojawił się szef firmy - Todd Howard, aby pokazać krótki fragment rozgrywki. Gra działała na iPhone XS Max i prezentowała się obiecująco. Zwłaszcza duże wrażenie robiła oprawa graficzna z dynamicznym systemem oświetlenia. Niestety, zapisy z tej prezentacji z jakiegoś powodu są usuwane z YouTube. Natomiast warto obejrzeć zapis rozgrywki z wersji ukazanej kilka dni wcześniej na targach PAX.

Ponadto ujawniono, że gra zadebiutuje na systemie iOS 1 grudnia tego roku. W planach jest również wersja The Elder Scrolls: Blades przeznaczona na urządzenia na Androidem. W jej przypadku nie podano daty premiery, ale powinna ona nastąpić jeszcze w tym roku.

The Elder Scrolls: Blades będzie pierwszoosobowym RPG akcji. Gracz wcieli się w agenta Imperium, należącego do elitarnego oddziału Ostrzy. W wyniku spisku jego miasto ulegnie zniszczeniu, a on sam zostanie wyjęty spod prawa. Podczas kampanii będziemy musieli odbudować metropolię oraz poradzić sobie z uwolnionym przez katastrofę pradawnym złem.

Walka rozgrywana ma być w czasie rzeczywistym, wymagając ręcznego wyprowadzania ataków oraz aktywowania zaklęć i korzystania z tarczy. Do tego dojdą lekkie elementy strategiczne. Podczas przygód będziemy gromadzili surowce, które potem wykorzystamy do odbudowy miasta oraz sfinansowania jego rozwoju.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Graliśmy w The Elder Scrolls: Blades – jaki jest kieszonkowy Skyrim?
  3. Apple prezentuje światu 3 nowe iPhone’y. Znamy ceny i specyfikację