Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 11 czerwca 2018, 05:45

autor: Ender

The Elder Scrolls: Blades - nowe mobilne RPG akcji od Bethesdy

Firma Bethesda zapowiedziała grę The Elder Scrolls: Blades. Produkcja to klasyczne RPG akcji, które stworzone zostało z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android. Tytuł ma pojawić się pod koniec tego roku i działać w modelu free-to-play.

The Elder Scrolls: Blades to nowa odsłona serii The Elder Scrolls, która stworzona została z myślą o urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android. Ambicją twórców było przeniesienie doświadczeń płynących z zabawy z grami, takimi jak The Elder Scrolls V: Skyrim, na mały ekran telefonu lub tabletu. Tytuł będzie więc klasycznym RPG akcji, w którym świat obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Sterowanie zostało oparte w całości na wykorzystaniu interfejsu dotykowego. Stukając w ekran wybieramy kierunek ruchu, a wykonując pociągnięcia palcem aktywujemy ataki bronią, zaklęcia lub bloki. Opcjonalnie możemy korzystać także z wirtualnych gałek analogowych. Co ciekawe, bawić będziemy mogli się trzymając urządzenie zarówno w pozycji horyzontalnej, jak i wertykalnej. Gra zadebiutuje jesienią tego roku i będzie działać w modelu free-to-play.

The Elder Scrolls: Blades pozwoli nam stworzyć swoją własną, unikalną postać i rozwijać jej umiejętności wraz ze zdobywanym doświadczeniem. Bohater gracza jest tajnym agentem Imperium, który należy do elitarnego oddziału Ostrzy. W trakcie przygody walczymy na arenie z innymi graczami, zwiedzamy losowo generowane podziemia i lokacje oraz wykonujemy różnego rodzaju questy. Dzięki zebranym zasobom i surowcom rozwijamy miasto, stanowiące naszą bazę wypadową. Podczas zabawy będziemy mogli też odwiedzać miasta swoich znajomych. Produkcja ukaże się w pierwszej kolejności na urządzeniach mobilnych, ale deweloperzy chcą przenieść ją na możliwie największą liczbę platform, w tym komputery PC oraz konsole. Planują przy tym implementację wsparcia dla okularów VR.

  1. Oficjalne informacje na temat The Elder Scrolls: Blades
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls: Blades

The Elder Scrolls: Blades