Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2019, 08:35

Rozpoczęły się beta-testy trybu multiplayer Warcraft 3 Reforged

Rozpoczęły się beta-testy strategii czasu rzeczywistego Warcraft III: Reforged, będacej usprawnioną wersją popularnego tytułu z 2002 roku. W pierwszej kolejności zaproszenia otrzymują osoby, które nabyły przedpremierowo remake w edycji Spoils of War.

Rozpoczęły się beta-testy Warcraft III: Reforged. - Rozpoczęły się beta-testy trybu multiplayer Warcraft 3 Reforged - wiadomość - 2019-10-30
Rozpoczęły się beta-testy Warcraft III: Reforged.

Firma Blizzard Entertainment poinformowała wczoraj, że w tym tygodniu rozpoczną się beta-testy trybu multiplayer strategii czasu rzeczywistego Warcraft III: Reforged, czyli wyczekiwanego remake’u Warcraft III: Reign of Chaos z 2002 roku. Jak się szybko okazało, „ten tydzień” w praktyce oznaczał „natychmiast”, bowiem pierwsze materiały z rozgrywki zaczęły pojawiać się w sieci niedługo po opublikowaniu oświadczenia.

Klient beta Warcraft III: Reforged na razie oferuje dostęp do dwóch ras (Ludzie i Orkowie) oraz trybów 1vs1 i 2vs2. W następnych tygodniach dodane zostaną także frakcje Nieumarłych i Nocnych Elfów oraz kolejne moduly rozgrywki. Wzięcie udziału w testach wymaga otrzymania zaproszenia - w pierwszej kolejności są one wysyłane (w transzach) do osób, które zakupiły przedpremierowo edycję Spoils of War Warcraft III: Reforged. Następnie na invite mogą liczyć m.in. nabywcy standardowego wydania wspomnianego tytułu.

Przypominamy, że Warcraft III: Reforged zostało zapowiedziane niemal dokładnie rok temu - w czasie imprezy BlizzCon 2018 (kolejna edycja tego wydarzenia rozpocznie się w najbliższy piątek i najprawdopodobniej doczekamy się na niej zapowiedzi Diablo 4 oraz Overwatch 2). Remake Warcrafta III nie ma na razie wyznaczonej daty premiery. Niedawno otrzymaliśmy możliwość porównania oprawy graficznej z oryginalną wersją. Udostępniono także trzy obszerne gameplaye, pokazujące rozgrywkę kilkoma rasami.

  1. Blizzard Entertainment - strona oficjalna