Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2019, 11:45

Trzy gameplaye z Warcraft 3: Reforged

W sieci pojawiły się aż trzy długie gameplaye prezentujące zabawę dowolną w Warcraft III: Reforged, czyli odświeżonej wersji popularnego RTS-a od firmy Blizzard. Produkcja ma ukazać się jeszcze w tym roku.

Kilka dni temu mieliśmy okazję podziwiać nowe screeny z Warcraft III: Reforged. Żadne obrazki nie zastąpią jednak filmów. Na szczęście na kolejne materiały prezentujące rozgrywkę w odświeżonej wersji ostatniej odsłony kultowego cyklu RTS-ów od firmy Blizzard nie trzeba było długo czekać. Na kanale Book of Flames w serwisie YouTube pojawiły się trzy długie gameplaye, dzięki którym możemy zobaczyć tytuł w akcji na maksymalnych ustawieniach i w 60 klatkach oraz rozdzielczości 1080p. Wszystkie możecie obejrzeć poniżej.

Opublikowane przez Book of Flames gameplaye zostały nagrane w trybie dowolnym wersji beta Warcraft III: Reforged. Prezentują one mecze, w których główne skrzypce grają frakcje Ludzi i Orków. Możemy dzięki temu dokładnie przyjrzeć się, jak wyglądają jednostki i budynki tych ras po gruntownym liftingu. Całość zachowała jednak stylistykę i atmosferę oryginału, zatem dla wielu seans powyższych materiałów filmowych będzie istną podróżą w przeszłość do lat 2002-2003.

Warcraft III: Reforged zadebiutuje jeszcze w tym roku. - Trzy gameplaye z Warcraft 3: Reforged - wiadomość - 2019-10-17
Warcraft III: Reforged zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Warcraft III: Reforged zostało zapowiedziane przez firmę Blizzard podczas ubiegłorocznego Blizzconu. W skład tytułu wejdzie zarówno odświeżona wersja oryginału, jak i dodatku The Frozen Throne. Fragmenty kampanii, a konkretnie słynnej misji Ubój stanowiącej symboliczny początek przemiany księcia Arthasa w Czempiona Plagi, krążą po sieci już od dłuższego czasu. Można je zobaczyć między innymi tutaj. Pełna wersja Warcrafta III: Reforged ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Podobnie jak pierwotna wersja sprzed przeszło siedemnastu lat, otrzyma ona pełną polską wersję językową. Obecnie tytuł można zakupić w przedsprzedaży. Jego standardowa wersja kosztuje 29,99 euro (około 128 złotych). Co istotne, decydując się na preorder automatycznie otrzymamy dostęp do oryginalnego Warcrafta III wraz z dodatkiem, który, przypomnijmy, zniknął z oficjalnego cyfrowego sklepu Blizzarda w listopadzie ubiegłego roku.

Jeśli po złożeniu zamówienia przepremierowego nie otrzymaliście swojego egzemplarza klasycznego Warcrafta III z dodatkiem, postępujcie według instrukcji zamieszczonej na tej stronie.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Warcraft III: Reforged