Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 października 2019, 11:34

autor: Aquma

Mod do Fallout 4 rozbudowuje Diamond City i oferuje nowe questy

Modyfikacja The Bleachers - A Diamond City Story rozbudowuje jedną z lokacji dostępnych w Falloucie 4 i wzbogaca grę o nowe questy, stację radiową, kilka w pełni udźwiękowionych postaci z własnymi osobowościami i historiami oraz szereg przedmiotów.

The Bleachers - A Diamond City Story oferuje sporo nowej zawartości. - Mod do Fallout 4 rozbudowuje Diamond City i oferuje nowe questy - wiadomość - 2019-10-17
The Bleachers - A Diamond City Story oferuje sporo nowej zawartości.

W serwisie NexusMods jest dostępna rozbudowana modyfikacja do Fallouta 4 pod tytułem The Bleachers - A Diamond City Story, która wzbogaca tytułowe miasto o nową dzielnicę i zawartość oferującą mniej więcej pięć godzin dodatkowej zabawy. Poniżej znajdziecie krótki trailer omawianego dzieła.

Modyfikacja wprowadza pięcioro nowych bohaterów niezależnych. Znajdziemy pośród nich m.in. Kupców, małomówną panią szeryf i Barbarę McClintock - specjalistkę od molekularnej budowy roślin i równocześnie chodzącą encyklopedię wiedzy wszelakiej. Co ważne, twórcy zadbali o dubbing (oczywiście angielski), co jest nie lada wyczynem, biorąc pod uwagę, że w modzie znalazło się ponad 2 tys. nowych linii dialogowych.

W The Bleachers - A Diamond City Story znajdziemy też kilka innych, mniejszych lokacji (m.in. tak zwany diner, czyli tanią restaurację oraz szklarnię) i trochę sprzętu (w tym także przedmiotów kosmetycznych). Możemy również liczyć na zupełnie nową stację radiową, umożliwiającą odsłuchanie 49 piosenek.

Poniżej znajdziecie kilka wybranych obrazków z omawianego moda - trzeba przyznać, że prezentuje się on całkiem intrygująco.

Mod do Fallout 4 rozbudowuje Diamond City i oferuje nowe questy - ilustracja #2
Mod do Fallout 4 rozbudowuje Diamond City i oferuje nowe questy - ilustracja #3
The Bleachers - A Diamond City Story.
The Bleachers - A Diamond City Story.
  1. Fallout - strona oficjalna
  2. Fallout 4 - poradnik
  3. Recenzja gry Fallout 4 - Czas apokalipsy
  4. Fallout 4 - kompendium wiedzy
  5. The Bleachers - A Diamond City Story - NexusMods

Ostatnia aktualizacja: 2019-10-17

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Fallout 4

Fallout 4