Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 grudnia 2019, 09:58

Data premiery Warcraft 3 Reforged ogłoszona

Firma Blizzard Entertainment podała datę premiery remake’u Warcrafta III i dodatku The Frozen Throne, zatytułowanego Warcraft III: Reforged. Tytuł, który pierwotnie miał zadebiutować jeszcze w tym roku, trafi w ręce graczy w styczniu 2020 r.

Poznaliśmy datę premiery Warcraft III: Reforged. - Data premiery Warcraft 3 Reforged ogłoszona - wiadomość - 2019-12-18
Poznaliśmy datę premiery Warcraft III: Reforged.

Studio Blizzard Entertainment poinformowało, że Warcraft III: Reforged - wyczekiwany remake RTS-a Warcraft III: Reign of Chaos i dodatku The Frozen Throne - zadebiutuje na komputerach 29 stycznia 2020 roku. Deweloperzy chcieli ukończyć grę jeszcze w tym roku, ale niestety okazało się, że na jej dopracowanie będzie potrzeba nieco więcej czasu.

Produkcję można zamówić przedpremierowo w Blizzard Shopie. Podstawowa edycja kosztuje 29,99 euro (około 130 złotych). 39,99 euro (170 złotych) zapłacimy z kolei za wydanie Spoils of War, w ramach którego dostajemy także szereg cyfrowych przedmiotów - zarówno w W3: Reforged, jak i innych tytułach omawianego dewelopera. Warto odnotować, że osoby, które zdecydują się na złożenie zamówienia na którąkolwiek wersję, otrzymają również dostęp do trwających beta-testów trybu multiplayer.

Warcraft III: Reforged - godzina premiery w poszczególnych regionach (w Polsce zagramy o północy).
Warcraft III: Reforged - godzina premiery w poszczególnych regionach (w Polsce zagramy o północy).

Warcraft III: Reforged to strategia czasu rzeczywistego, która została zapowiedziana w listopadzie zeszłego roku. Produkcja zaoferuje dostęp do całej zawartości z Warcraft III: Reign of Chaos oraz Warcraft III: The Frozen Throne, z szeregiem ulepszeń (m.in. w zakresie oprawy graficznej). Warto odnotować, że tytuł zostanie wydany w polskiej wersji językowej.

  1. Warcraft III: Reforged - strona oficjalna
  2. Gdzie się podział Warcraft 3 Reforged? Gry, których zabrakło w 2019 roku