Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Surviving Mars

Zapowiedziano nowy dodatek do Surviving Mars - eksploruj jaskinie i czerp z bogactwa asteroid

Gacek, 1 września 2021, 11:08

Surviving Mars: Below & Beyond to kolejny duży dodatek do kosmicznego city buildera z 2018 roku. DLC pozwoli na eksplorację podziemi i zbieranie surowców z asteroid.

Surviving Mars Deluxe Edition za darmo w Humble Store

Agnieszka Adamus, 11 czerwca 2021, 19:47

Do 14 czerwca w Humble Store można zdobyć za darmo strategię ekonomiczną Surviving Mars Deluxe Edition.

Surviving Mars zmienił dewelopera, gra otrzyma nowe aktualizacje

Ness, 14 marca 2021, 12:40

Plotki o śmierci kosmicznej strategii Surviving Mars były mocno przesadzone. Gra przeszła w ręce innego dewelopera i nadal będzie rozwijana. Nowa aktualizacja pojawi się już jutro, a w planach znajduje się również kolejne rozszerzenie.

Surviving Mars od dziś znów za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

AlexB, 11 marca 2021, 16:11

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna gra. Tym razem będzie to Surviving Mars. Oferta bezpłatnego dodania tego tytułu do swojej biblioteki będzie obowiązywała do 18 marca.

Surviving Mars od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Bebop, 10 października 2019, 12:06

Dziś na platformie cyfrowej dystrybucji Epic Games Store udostępniona zostanie za darmo gra Surviving Mars, czyli city builder utrzymany w klimacie sci-fi. Tytuł będzie można pobrać do 17 października.

Kingdom Come: Deliverance i Surviving Mars w nowym Humble Monthly

Agnieszka Adamus, 5 lipca 2019, 20:09

Ruszyła sprzedaż kolejnej edycji Humble Monthly. Zgodnie z tradycją ujawniono pierwsze tytuły, które wchodzą w skład paczki na ten miesiąc – Kingdom Come: Deliverance oraz Surviving Mars.

Paradox Mods – multiplatformowy serwis z modami dla gier Paradoksu

Ender, 20 lutego 2019, 19:29

Firma Paradox Interactive otworzyła nowy multiplatformowy serwis z modami dla wydawanych przez siebie produkcji, takich jak Cities: Skylines i Surviving Mars. Wspiera on wersje gier dostępne na rożnych pecetowych platformach dystrybucji cyfrowej, a także na konsoli Xbox One, umożliwiając szybkie i łatwe dzielenie się modyfikacjami z innymi fanami.

Darmowy weekend z NBA 2K19, Surviving Mars i Rising Storm 2 Vietnam

Adrian Werner, 16 listopada 2018, 11:13

W ten weekend na Steamie można za darmo wypróbować cztery produkcje – sieciowego FPS-a Rising Storm 2: Vietnam, strategię Surviving Mars, kooperacyjną strzelankę Earthfall oraz grę koszykarską NBA 2K19. Wszystkie te tytuły zostały również przecenione.

Zapowiedziano dodatek Space Race do strategii Surviving Mars

Adrian Werner, 5 października 2018, 11:27

Zespół Haemimont Games i firma Paradox Interactive zapowiedziały Surviving Mars: Space Race, czyli dodatek do strategii o kolonizacji Czerwonej Planety. Rozszerzenie wprowadzi do gry m.in. konkurencyjne frakcje sterowane przez sztuczną inteligencję.

Surviving Mars dobrze oceniany przez branżowe media

Aquma, 16 marca 2018, 09:47

Wydana wczoraj strategia ekonomiczna Surviving Mars, stworzona przez studio Haemimont Games (twórców Tropico), została ograna i oceniona przez branżowych dziennikarzy. Czy spełnia pokładane w niej nadzieje?

Surviving Mars ukaże się w marcu

Góral, 1 lutego 2018, 18:21

Poznaliśmy datę premiery strategii ekonomicznej Surviving Mars od studia Haemimont Games. Ponadto doczekaliśmy się nowego zwiastuna produkcji.

Zobacz pierwszy gameplay trailer z Surviving Mars, nowej gry od twórców Tropico

luckie, 21 sierpnia 2017, 14:41

Firma Paradox Interactive wypuściła pierwszy zwiastun z rozgrywką z Surviving Mars, nowej strategii ekonomicznej od twórców Tropico. Gra zabierze nas na powierzchnię Czerwonej Planety, gdzie będziemy musieli założyć i ochronić kolonię ludzką.

Zapowiedziano Surviving Mars - symulator budowy kolonii kosmicznej

Entelarmer, 12 maja 2017, 10:12

Firma Paradox Interactive zapowiedziała nowy projekt studia Haemimont Games. W Surviving Mars gracze rozpoczną zasiedlanie Marsa i postarają się stworzyć sprawnie funkcjonująca kolonię. Gra zadebiutuje na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation.