Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 marca 2021, 16:15

Surviving Mars od dziś znów za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna gra. Tym razem będzie to Surviving Mars. Oferta bezpłatnego dodania tego tytułu do swojej biblioteki będzie obowiązywała do 18 marca.

[Aktualizacja] Grę Surviving Mars można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie The Fall.

Jak co czwartek posiadacze kont na platformie Epic Games Store mogą się już szykować do polowania na kolejną darmową grę. Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłego tygodnia, dziś zupełnie bezpłatnie udostępnione na niej zostanie Surviving Mars. Stanie się to równo o godzinie 17:00 czasu polskiego. Na razie wciąż możecie zdobyć egzemplarz tytułu oddanego w ręce graczy w miniony czwartek, czyli Wargame: Red Dragon od studia Eugen Systems.

Surviving Mars jest strategią ekonomiczną stworzoną przez ekipę Haemimont Games, odpowiedzialną między innymi za Tropico 5 oraz kultowego w niektórych kręgach Tzara: Ciężar Korony. W trakcie zabawy mamy okazję przenieść się na powierzchnię Marsa z zadaniem zbudowania sprawnie działającej kolonii. Będziemy musieli między innymi zapewnić jej stałe dostawy tlenu, pożywienia i innych zasobów niezbędnych do życia, wydobywać surowce i rozwijać zaplecze naukowe. Produkcja spotkała się z ciepłym przyjęciem przez media branżowe – w serwisie Metacritic jej pecetowa wersja może się pochwalić średnią ocen na poziomie 76/100 (na podstawie 39 recenzji).

Warto wspomnieć, że Surviving Mars było już raz rozdawane za darmo na platformie Epic Games Store. Miało to miejsce w październiku 2019 roku.

  1. Surviving Mars na platformie Epic Games Store

Surviving Mars pozostanie dostępne za darmo na platformie Epic Games Store do 18 marca. Gdy tylko dowiemy się, jaka produkcja (lub produkcje) zostanie oddana w ręce graczy jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Surviving Mars – poradnik do gry

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej