Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2017, 14:41

autor: luckie

Zobacz pierwszy gameplay trailer z Surviving Mars, nowej gry od twórców Tropico

Firma Paradox Interactive wypuściła pierwszy zwiastun z rozgrywką z Surviving Mars, nowej strategii ekonomicznej od twórców Tropico. Gra zabierze nas na powierzchnię Czerwonej Planety, gdzie będziemy musieli założyć i ochronić kolonię ludzką.

Zobacz, z jakimi wyzwaniami wiąże się przetrwanie na Marsie. - Zobacz pierwszy gameplay z Surviving Mars, nowej gry od twórców Tropico - wiadomość - 2017-08-21
Zobacz, z jakimi wyzwaniami wiąże się przetrwanie na Marsie.

Targi gamescom to znakomita okazja, by podzielić się nowymi materiałami z nadchodzących gier. Podobnego zdania najwyraźniej jest firma Paradox Interactive, która wypuściła właśnie pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki z gry Surviving Mars – niedawno zapowiedzianej, humorystycznej strategii ekonomicznej poświęconej kolonizacji Marsa, nad którą pracują twórcy serii Tropico, studio Haemimont Games. Film prezentuje, jak za pomocą retrofuturystycznej technologii (opartej na wizji przyszłości z lat 60. ubiegłego wieku) gracze będą mogli zbudować samowystarczalne osiedla na powierzchni Czerwonej Planety i jakie zagrożenia czekają na ich mieszkańców:

Zadaniem grającego będzie budowanie dzielnic o określonej funkcji (np. dzielnica produkcyjna lub luksusowa). Ich mieszkańcy będą chronieni przez specjalne kopuły, generujące atmosferę przypominającą ziemską. Przetrwanie na Marsie będzie jednak wymagało dodatkowej ostrożności, gdyż każda awaria może mieć katastrofalne skutki dla kolonistów. Ponadto gracze będą mogli odkrywać sekrety Marsa, inspirowane twórczością pisarzy science fiction Isaaca Asimova i Arthura C. Clarke’a, oraz korzystać z losowo generowanego drzewka rozwoju. Więcej na temat gry przeczytacie na oficjalnej stronie wydawcy lub w naszej encyklopedii.

Surviving Mars zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Tytuł ma się ukazać w bliżej nieokreślonym terminie w 2018 roku.

  1. Oficjalna strona gry Surviving Mars
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Surviving Mars

Surviving Mars