Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 lipca 2019, 20:22

autor: aadamus

Kingdom Come: Deliverance i Surviving Mars w nowym Humble Monthly

Ruszyła sprzedaż kolejnej edycji Humble Monthly. Zgodnie z tradycją ujawniono pierwsze tytuły, które wchodzą w skład paczki na ten miesiąc – Kingdom Come: Deliverance oraz Surviving Mars.

Kingdom Come: Deliverance oraz Surviving Mars pierwszymi ujawnionymi tytułami z tej edycji Humble Monthly. - Kingdom Come: Deliverance i Surviving Mars w nowym Humble Monthly - wiadomość - 2019-07-05
Kingdom Come: Deliverance oraz Surviving Mars pierwszymi ujawnionymi tytułami z tej edycji Humble Monthly.

Humble Monthly to usługa abonamentowa, która w cenie 12 dolarów (ok. 46 złotych) oferuje subskrybentom zestaw kluczy do gier na różne platformy cyfrowej dystrybucji. Tym, co wyróżnia tę usługę na tle innych jest fakt, że jedynie część tytułów wchodzących w skład paczki jest prezentowana na początku sprzedaży – pełna lista udostępniona zostaje dopiero po jej zakończeniu. Dziś wystartowała kolejna edycja oferty. Jednocześnie poinformowano, że znajdą się w niej dwie produkcje - Kingdom Come: Deliverance oraz Surviving Mars.

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG, która zadebiutowała na rynku 13 lutego 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych. Ten osadzony w realiach średniowiecznych Czech tytuł opowiada o losach Henryka – syna kowala z niewielkiej wsi. Po utracie wszystkiego co posiadał, trafia on na służbę wojskową i zostaje wciągnięty w konflikt o czeską koronę. Produkcja spotkała się z pozytywnym odbiorem – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi obecnie 76%, a nasz recenzent przyznał jej 7,5/10 punktów.

Natomiast Surviving Mars należy do gatunku strategii ekonomicznych typu city builder. Tytuł pozwala nam na wcielenie się w kolonizatora i stworzenie własnej, sprawnie funkcjonującej osady na Marsie. Produkcja zadebiutowała na rynku 15 marca 2018 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PS4. Gra spotkała się z dobrymi opiniami ze strony recenzentów. W serwisie Metacritic średnia ocen wersji na PC wynosi 76%, a nasz recenzent przyznał jej 8/10 punktów.

Wraz z rozpoczęciem sprzedaży tej edycji paczki, ogłoszono także kompletną listę tytułów z poprzedniego miesiąca:

Warto pamiętać, że oprócz wspomnianej powyżej paczki, subskrybenci Humble Monthly otrzymują także inne korzyści - 10% zniżki na zakupy w Humble Store oraz dostęp do Humble Trove, czyli bazy kilkudziesięciu gier, które są dostępne do pobrania bezpośrednio ze strony serwisu. Należy również pamiętać, że wszystkie tytuły nabyte w ramach abonamentu nie znikają po jego wygaśnięciu.

Ostatnia aktualizacja: 2019-07-05

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.