Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hearts of Iron IV

Nie przeraża liczbą DLC i ma najwięcej graczy, najpopularniejszą grę Paradoxu wyróżnia coś jeszcze

Entelarmer, 4 maja 2023, 11:12

Paradox słynie z zalewania graczy falą DLC, ale najpopularniejsza gra studia podbiła Steama bez oferowania tak licznych DLC, co inne produkcje dewelopera.

Xbox Game Pass w maju 2023 straci 5 gier, w tym uznaną strategię [Aktualizacja]

Data, 2 maja 2023, 14:12

Poznaliśmy listę tytułów, które opuszczą usługę Xbox i PC Game Pass w połowie maja. Jest wśród nich wysoko oceniana strategia.

Fallout w Hearts of Iron 4 - fanowski projekt z nową wersją

Adrian Werner, 25 lutego 2023, 09:40

Doczekaliśmy się aktualizacji Hearts of Iron 4: Old World Blues, czyli moda przenoszącego strategiczny przebój studia Paradox w realia cyklu Fallout.

HoI4: The Great War - wielki mod do Hearts of Iron IV z nową wersją i ulepszonym Płockiem

Adrian Werner, 15 lipca 2022, 11:21

Wielki mod The Great War do Hearts of Iron 4 doczekał się wersji 0.18, która przynosi wiele ciekawych nowości.

Renesans Hearts of Iron 4. Paradox stawia na wewnętrze studia

Adrian Werner, 17 listopada 2021, 10:53

Poznaliśmy nowe wyniki finansowe firmy Paradox Interactive. Dowiedzieliśmy się także, że renesans popularności przeżywa HoI4.

HoI4: The Great War - nowa wersja ambitnego moda do Hearts of Iron IV

Adrian Werner, 8 sierpnia 2021, 11:10

Ukazała się nowa wersja The Great War, czyli potężnego moda do Hearts of Iron 4, który koncentruje się na odtworzeniu I wojny światowej.

Aktualizacja ZSRR w HoI4 będzie gigantyczna; dostaniemy nawet system paranoi Stalina

Iltutmiś, 5 sierpnia 2021, 12:08

Pracownicy Paradox Development Studio wracają z wakacji, a co za tym idzie – powrót zaliczyły też wpisy Dev Diary. Wczoraj opublikowano nowe informacje dotyczące aktualizacji Barbarossa do gry Hearts of Iron 4. Związek Radziecki czeka mnóstwo zmian.

2019 rok był najlepszym w historii firmy Paradox Interactive

Adrian Werner, 18 kwietnia 2020, 11:08

Firma Paradox Interactive udostępniła wyniki finansowe za ubiegły rok. Były one najlepsze w historii wydawcy. Co ciekawe, większość przychodów wygenerowały starsze gry i dodatki do nich, takie jak Hearts of Iron IV.

Wysyp zapowiedzi na PDXCON 2019 (m.in. Hearts of Iron 4: La Resistance, Stellaris: Federations)

Adrian Werner, 19 października 2019, 14:58

Podczas imprezy PDXCON 2019 firma Paradox Interactive zaszalała. Wydawca m.in. pokazał pierwszy zwiastun Werewolf: The Apocalypse - Earthblood, a także zapowiedział dodatki Hearts of Iron IV: La Resistance, Age of Wonders: Planetfall - Revelations, Stellaris: Federations, Prison Architect - Psych Ward: Warden's Edition oraz BattleTech: Heavy Metal.

Hearts of Iron IV, Portal Knights i Blackwake w nowym Humble Monthly za 45 zł

Ender, 2 czerwca 2018, 06:30

Rozpoczęła się sprzedaż lipcowego zestawu Humble Monthly. Znajdą się w nin m.in. gry Hearts of Iron IV, Portal Knights, a także Blackwake. Paczkę, w której znajdą się jeszcze kolejne tytuły, kupimy do końca miesiąca w cenie 12 dolarów (ok. 45 zł)

Hearts of Iron IV - dodatek Man the Guns rozbuduje morskie aspekty wojny

Adrian Werner, 20 maja 2018, 12:18

Firma Paradox Interactive zapowiedziała Hearts of Iron IV: Man the Guns, czyli czwarty duży dodatek do popularnej strategii. Ponadto poinformowano, że sprzedaż podstawowej wersji gry przekroczyła milion egzemplarzy.

Hearts of Iron IV: Waking the Tiger ogłoszone

godrikus, 15 listopada 2017, 19:26

Firma Paradox Interactive zaprezentowała Hearts of Iron IV: Waking the Tiger – kolejny dodatek do czwartej odsłony serii rozbudowanych strategii wojennych. Tym razem twórcy skupili się na konflikcie chińsko-japońskim.

Hearts of Iron IV świętuje pierwsze urodziny darmowym DLC, dodającym między innymi polskie głosy jednostek

AlexB, 7 czerwca 2017, 10:18

Hearts of Iron IV, czyli ostatnia strategia wyprodukowana przez Paradox Development Studio, świętuje swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji deweloperzy przygotowali sporą niespodziankę – darmowe DLC dodające między innymi polskie głosy do naszych rodzimych jednostek.

Sprzedaż Hearts of Iron IV przekroczyła 500 tys. egzemplarzy

Adrian Werner, 21 lutego 2017, 09:26

Firma Paradox Interactive poinformowała, że sprzedaż traktującej o II wojnie światowej strategii Hearts of Iron IV przekroczyła pół miliona egzemplarzy.

Together for Victory pierwszym dużym dodatkiem do Hearts of Iron IV

Adrian Werner, 2 listopada 2016, 10:50

Studio Paradox zapowiedziało Hearts of Iron IV: Together for Victory, czyli pierwszy duży dodatek do wydanej w czerwcu gry strategicznej. Rozszerzenie skoncentruje się na brytyjskich koloniach.

Wieści ze świata (Hearts of Iron IV, Fallout 4, Battlefield 1)

Draug, 1 lipca 2016, 17:11

Dziś piszemy o patchach 1.1 do Hearts of Iron IV i 1.6 do Fallouta 4 (ten drugi w wersji beta na Steamie) oraz o screenach z alfy Battlefielda 1, które pokazują menu główne, opcje konfiguracji, ekran wyposażenia itp. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Paradox Interactive na fali - 2015 rekordowym rokiem, a obecny zapowiada się jeszcze lepiej [news zaktualizowany]

Góral, 21 czerwca 2016, 16:59

Fredrik Wester, szef firmy Paradox Interactive, wypowiedział się na łamach serwisu MCV o obecnej kondycji wydawcy. Okazało się, że dzięki grze Cities: Skylines 2015 rok był rekordowy pod względem przychodów, a obecny nie zapowiada się na gorszy, gdyż spory sukces zanotowały już Stellaris i Hearts of Iron IV.

Hearts of Iron IV zdobywa przyczółek i okopuje się na nowych pozycjach. Top 10 Steam (12 - 18 czerwca)

Przemysław Zamęcki, 20 czerwca 2016, 09:13

Hearts of Iron IV w aż dwóch wersjach trafił do pierwszej dziesiątki najchętniej kupowanych gier na platformie cyfrowej dystrybucji Steam. Sprawdź, może warto zaopatrzyć się przed wakacjami w któryś z pozostałych tytułów z listy.

Hearts of Iron IV – pierwsze recenzje gry

Keczup, 7 czerwca 2016, 08:40

Od wczorajszego popołudnia możemy cieszyć się najnowszą grą firmy Paradox Interactive, osadzoną w realiach największego globalnego konfliktu w dziejach. Wraz z premierą w sieci pojawiły się pierwsze recenzje, według których najnowsza odsłona Hearts of Iron to gra zdecydowanie zasługująca na uznanie, ale jeszcze nie doskonała.

Hearts of Iron IV debiutuje na rynku

Meehow, 6 czerwca 2016, 14:00

Gra Hearts of Iron IV, czwarta odsłona popularnej serii strategii osadzonych w realiach II wojny światowej, zadebiutowała dzisiaj na rynku. W Polsce tytuł ukazał się w bogatszej edycji pudełkowej, D-Day Edition, która dostępna będzie do wyczerpania zapasów.

Hearts of Iron IV w dniu premiery z darmowym DLC poświęconym Polsce

Jakub Mirowski, 21 maja 2016, 08:22

Firma Paradox Interactive poinformowała, że na premierę jej najnowszej produkcji, Hearts of Iron IV, która nastąpi 6 czerwca, otrzymamy DLC o tytule Poland: United and Ready. Rozszerzenie będzie darmowe i skupi się oczywiście na losach Polski w latach przed, w czasie i po II wojnie światowej.

Ustalono datę premiery Hearts of Iron IV

Yoghurt, 16 marca 2016, 10:42

W czasie trwającej właśnie imprezy Game Developers Conference przedstawiciele firmy Paradox Interactive ujawnili, że czwarta część słynnej strategicznej serii Hearts of Iron zadebiutuje 6 czerwca 2016 roku, czyli w kolejną rocznicę słynnego D-Day. Przy okazji podano też wymagania sprzętowe gry.

Hearts of Iron IV – twórcy tłumaczą powody obsuwy

Meehow, 8 maja 2015, 11:00

Prace nad Hearts of Iron IV wrą, choć zapowiadany na drugi kwartał bieżącego roku debiut okazał się terminem nierealistycznym, co spowodowało kolejną obsuwę. Deweloperzy z Paradox Development Studio wyjaśnili jej przyczyny błędem w postaci przedwczesnej zapowiedzi.

Gamescom 2014 – Paradox przedstawi nowe projekty oraz grywalną wersję Pillars of Eternity

Ender, 8 lipca 2014, 20:04

Firma Paradox Interactive zapowiedziała plany związane z targami Gamescom, które odbędą się w połowie sierpnia w niemieckiej Kolonii. Poza grywalną wersją Pillars of Eternity, wydawca przedstawi swoje najnowsze gry oraz zapowie kilka tajemniczych projektów, o których do tej pory nic jeszcze nie słyszeliśmy.