Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 czerwca 2018, 06:30

autor: Ender

Hearts of Iron IV, Portal Knights i Blackwake w nowym Humble Monthly za 45 zł

Rozpoczęła się sprzedaż lipcowego zestawu Humble Monthly. Znajdą się w nin m.in. gry Hearts of Iron IV, Portal Knights, a także Blackwake. Paczkę, w której znajdą się jeszcze kolejne tytuły, kupimy do końca miesiąca w cenie 12 dolarów (ok. 45 zł)

Znamy trzy pierwsze tytuły, które wejdą w skład lipcowej paczki Humble Monthly. Gwiazdą zestawu jest bez wątpienia Hearts of Iron IV. Ta stworzona przez studio Paradox Interactive strategia przenosi nas w lata 30. i 40. XX wieku i pozwala pokierować jednym z kilkudziesięciu państw, zmieniając tym samym przebieg II wojny światowej. Drugą produkcją oferowaną w abonamencie jest Blackwake, a więc nastawiony na zabawę sieciową pierwszoosobowy symulator bitew morskich. Ostatnim znanym tytułem jest Portal Knigts, będący trzecioosobowym RPG-iem akcji, łączącym typowe mechanizmy gatunku z elementami popularnych sandboksów. Za jego stworzenie odpowiada studio Keen Games, znane dzięki trzeciej odsłonie cyklu Sacred. Pozostałe produkcje z lipcowego zestawu poznamy w przeciągu zbliżającego się miesiąca.

  1. Oficjalna strona Humble Monthly

Poznaliśmy także wszystkie tytuły z poprzedniej, czerwcowej paczki, której niestety nie możemy już zakupić. W zestawie znalazły się trzy duże gry (Styx: Shards of Darkness, Yooka-Laylee oraz podstawowa wersja Destiny 2 bez przepustki sezonowej), kilka tytułów indie, dwie epizodyczne przygodówki (The Pillars of the Earth i Bear With Me), a także produkcja stworzona z myślą o Humble Monthly (Subserial Network).

Czerwcowe Humble Monthly:

  1. Destiny 2
  2. Styx: Shards of Darkness
  3. Yooka-Laylee
  4. Cook, Serve, Delicious! 2!!
  5. The Pillars of the Earth
  6. Bear With Me
  7. Acceleration of SUGURI 2
  8. Subserial Network

Humble Monthly to usługa, której miesięczny koszt wynosi 12 dolarów (około 45 zł). Nieco mniej zapłacimy wybierając od razu abonament roczny lub pakiet na trzy i sześć miesięcy. W ramach subskrypcji co miesiąc otrzymujemy kilka gier, ale tylko wybrane z nich są ujawniane na początku miesiąca – pozostałe to niespodzianka, o której dowiadujemy się po zakończeniu sprzedaży danej paczki. Część tytułów nabywamy zatem w ciemno. Ryzyko to wynagradza jednak stosunkowo niska cena abonamentu, a także fakt, że w przeciwieństwie do podobnych programów, takich jak np. PlayStation Plus, gry zostają w naszej cyfrowej bibliotece na zawsze. Dodatkową atrakcją dla aktywnych subskrybentów jest dziesięcioprocentowa zniżka na zakupy w Humble Store. Dodajmy także, że pięć procent zysków ze sprzedaży Humble Monthly przekazywane jest zawsze na cele charytatywne.