Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 2 czerwca 2018, 06:30

autor: Ender

Hearts of Iron IV, Portal Knights i Blackwake w nowym Humble Monthly za 45 zł

Rozpoczęła się sprzedaż lipcowego zestawu Humble Monthly. Znajdą się w nin m.in. gry Hearts of Iron IV, Portal Knights, a także Blackwake. Paczkę, w której znajdą się jeszcze kolejne tytuły, kupimy do końca miesiąca w cenie 12 dolarów (ok. 45 zł)

Znamy trzy pierwsze tytuły, które wejdą w skład lipcowej paczki Humble Monthly. Gwiazdą zestawu jest bez wątpienia Hearts of Iron IV. Ta stworzona przez studio Paradox Interactive strategia przenosi nas w lata 30. i 40. XX wieku i pozwala pokierować jednym z kilkudziesięciu państw, zmieniając tym samym przebieg II wojny światowej. Drugą produkcją oferowaną w abonamencie jest Blackwake, a więc nastawiony na zabawę sieciową pierwszoosobowy symulator bitew morskich. Ostatnim znanym tytułem jest Portal Knigts, będący trzecioosobowym RPG-iem akcji, łączącym typowe mechanizmy gatunku z elementami popularnych sandboksów. Za jego stworzenie odpowiada studio Keen Games, znane dzięki trzeciej odsłonie cyklu Sacred. Pozostałe produkcje z lipcowego zestawu poznamy w przeciągu zbliżającego się miesiąca.

  1. Oficjalna strona Humble Monthly

Poznaliśmy także wszystkie tytuły z poprzedniej, czerwcowej paczki, której niestety nie możemy już zakupić. W zestawie znalazły się trzy duże gry (Styx: Shards of Darkness, Yooka-Laylee oraz podstawowa wersja Destiny 2 bez przepustki sezonowej), kilka tytułów indie, dwie epizodyczne przygodówki (The Pillars of the Earth i Bear With Me), a także produkcja stworzona z myślą o Humble Monthly (Subserial Network).

Czerwcowe Humble Monthly:

  1. Destiny 2
  2. Styx: Shards of Darkness
  3. Yooka-Laylee
  4. Cook, Serve, Delicious! 2!!
  5. The Pillars of the Earth
  6. Bear With Me
  7. Acceleration of SUGURI 2
  8. Subserial Network

Humble Monthly to usługa, której miesięczny koszt wynosi 12 dolarów (około 45 zł). Nieco mniej zapłacimy wybierając od razu abonament roczny lub pakiet na trzy i sześć miesięcy. W ramach subskrypcji co miesiąc otrzymujemy kilka gier, ale tylko wybrane z nich są ujawniane na początku miesiąca – pozostałe to niespodzianka, o której dowiadujemy się po zakończeniu sprzedaży danej paczki. Część tytułów nabywamy zatem w ciemno. Ryzyko to wynagradza jednak stosunkowo niska cena abonamentu, a także fakt, że w przeciwieństwie do podobnych programów, takich jak np. PlayStation Plus, gry zostają w naszej cyfrowej bibliotece na zawsze. Dodatkową atrakcją dla aktywnych subskrybentów jest dziesięcioprocentowa zniżka na zakupy w Humble Store. Dodajmy także, że pięć procent zysków ze sprzedaży Humble Monthly przekazywane jest zawsze na cele charytatywne.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.