Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 marca 2024, 14:15

autor: Maciej Gaffke

Paradox rozdaje za darmo na Steam 3 DLC do strategii Hearts of Iron 4. „Podstawka” jest dostępna na dużej promocji

Na Steamie można odebrać za darmo 3 dodatki do strategii Hearts of Iron 4. Oferta będzie obowiązywała jeszcze przez niecały tydzień, podobnie jak całkiem atrakcyjna promocja na ową produkcję Paradoxu.

Źródło fot. Paradox Interactive.
i

Wielbiciele serii Hearts of Iron powinni zerknąć na Steama, gdzie do zgarnięcia za darmo są aż trzy rozszerzenia do czwartej odsłony tego strategicznego cyklu. Co więcej, „podstawka” jest dostępna w mocno obniżonej cenie.

Do 21 marca do godziny 18:00 polskiego czasu można „za friko” dodać do swojej kolekcji trzy pierwsze rozszerzenia do gry Hearts of Iron IV. Chodzi konkretnie o:

  1. Together for Victory – koncentruje się na rozbudowaniu opcji związanych z Brytyjską Wspólnotą Narodów, zwłaszcza kolonii;
  2. Death or Dishonor – dodaje nową zawartość dla frakcji Węgier, Rumunii, Jugosławii oraz Czechosłowacji;
  3. Waking the Tiger – wprowadza świeże drzewka celów narodowych dla Chin, a także modyfikacje tychże dla Japonii i Trzeciej Rzeszy.

Natomiast samo Hearts of Iron IV kupicie aktualnie za 55,49 zł. Przed rozpoczęciem wiosennej wyprzedaży na Steamie trzeba było wyłożyć na nie 184,99 zł.

Jeśli jednak będziecie mieli ochotę także na inne dodatki do „czwórki”, to one również zostały objęte promocją. Wyjątkiem są dwa najnowsze, w tym Trial of Allegiance, który zadebiutował 7 marca 2024 r. Przypomnijmy, że w sumie ukazało się 9 „dużych” DLC do HOI 4.

Podstawowa wersja Hearts of Iron IV miała zaś premierę w czerwcu 2016 roku (jedynie na PC). Do tej pory produkcja Paradoxu otrzymała na Steamie 274 tysiące recenzji, z czego aż 91% stanowią pozytywne opinie.

Zaznaczmy, że na platformie firmy Valve przecenione zostały również inne tytuły Paradoxu. Taniej kupimy choćby Cities: Skylines II czy Crusader Kings III.

  1. Poradnik do gry Hearts of Iron IV
  2. Wyprzedaż gier Paradoxu na Steamie

Maciej Gaffke

Maciej Gaffke

W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcej