Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2016, 17:11

Wieści ze świata (Hearts of Iron IV, Fallout 4, Battlefield 1)

Dziś piszemy o patchach 1.1 do Hearts of Iron IV i 1.6 do Fallouta 4 (ten drugi w wersji beta na Steamie) oraz o screenach z alfy Battlefielda 1, które pokazują menu główne, opcje konfiguracji, ekran wyposażenia itp. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Hearts of Iron IV z dużym patchem 1.1

Firma Paradox Interactive wypuściła pierwszą dużą aktualizację do strategii Hearts of Iron IV, opatrzoną numerem 1.1 i nazwą „Red Ball Express”. Łatka m.in. dodaje możliwość ustalenia sposobu, w jaki grupy dowodzenia mają wykonywać rozkazy (dokładny, pospieszny lub wyważony), usprawnia rozmaite aspekty działania sztucznej inteligencji, zwiększa funkcjonalność interfejsu, wprowadza rozmaite poprawki „merytoryczne”, zwiększa stabilność i wydajność gry oraz eliminuje dziesiątki błędów technicznych. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Wieści ze świata (Hearts of Iron IV, Fallout 4, Battlefield 1) - ilustracja #1

Fallout 4 z patchem 1.6 w wersji beta na PC

Studio Bethesda udostępniło wersję beta patcha 1.6 do gry Fallout 4 w wersji na PC (Steam). Oprócz wyeliminowania kolejnej porcji błędów, poprawienia (jeszcze bardziej) wydajności i stabilności programu oraz zapewniania wsparcia dla nadchodzących dodatków, łatka dodaje funkcję ExitSave – tworzenie w momencie wyjścia do menu pliku zapisu, który zostaje automatycznie usunięty po wznowieniu zabawy. ExitSave jest dostępny na wszystkich poziomach trudności, łącznie z Survival. Pełną listę zmian i instrukcję dołączania do beta-testów aktualizacji na Steamie znajdziecie tutaj.

Battlefield 1 – opcje, ekwipunek i inne na screenach z alfy

Użytkownik Reddita o ksywce tr1ggermortis podzielił się garścią screenów z wersji alfa gry Battlefield 1, które pokazują elementy produkcji, jakich do tej pory nie widzieliśmy – menu główne, opcje konfiguracji sterowania, przeglądarkę serwerów i ekran dobierania uzbrojenia. Wprawdzie obrazki mają niezbyt wysoką jakość i są krzywo wycięte, ale i tak można zobaczyć na nich parę ciekawych rzeczy:

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii…

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier: