Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin’s Creed: The Rebel Collection zapowiedziane na Switcha

Bebop, 5 września 2019, 11:55

Potwierdziły się plotki o tym, że Assassin’s Creed IV: Black Flag oraz Assassin's Creed: Rogue trafią na Nintendo Switch. Obecność gier na hybrydowej konsoli potwierdziło samo „Wielkie N”, ich premiera zaplanowana została na 6 grudnia tego roku.

Jutro zapowiedź Assassin's Creed 4 i Rogue na Nintendo Switch?

Vergil, 3 września 2019, 16:50

Niebawem możemy doczekać się zapowiedzi Assassin’s Creed IV: Black Flag i Assassin’s Creed: Rogue Remastered na konsolę Nintendo Switch. Na krótko przed nadchodzącym Nintendo Direct jeden ze sklepów dodał te produkcje do swojej oferty.

Darmowy Assassin's Creed 4 Black Flag już dostępny

Góral, 11 grudnia 2017, 15:26

Firma Ubisoft udostępniła za darmo PC-tową wersję gry Assassin's Creed IV: Black Flag. By ją otrzymać, wystarczy udać się na promocyjną stronę i przypisać tytuł do konta Uplay.

Assassin's Creed 4: Black Flag już niedługo za darmo

Movis, 5 grudnia 2017, 10:04

Firma Ubisoft zapowiedziała kolejny prezent na koniec roku – Assassin's Creed IV: Black Flag. Flagę z czaszką będziemy mogli wciągnąć na maszt bezpłatnie już w przyszłym tygodniu.

Cykl Assassin's Creed porzuca numery w tytułach kolejnych odsłon

Adrian Werner, 28 września 2014, 11:20

Firma Ubisoft poinformowała, że zeszłoroczne Assassin’s Creed IV: Black Flag to ostatnia odsłona cyklu, która posiadać będzie numer w tytule. Nazwy kolejnych gier z tej marki wybierane będą wyłącznie w oparciu o fabularne szczegóły kampanii.

Assassin's Creed: Birth of a New World - The American Saga - zapowiedziano kompilację trzech ostatnich odsłon serii

Góral, 8 września 2014, 19:54

Firma Ubisoft zapowiedziała Assassin's Creed: Birth of a New World - The American Saga. Będzie to zestaw trzech gier z serii Assassin's Creed - Assassin's Creed III, Assassin's Creed IV: Black Flag oraz Assassin's Creed: Liberation HD. Kompilacja ukaże się 3 października na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz komputerach PC.

Assassin's Creed IV i Far Cry 3 - wyniki sprzedaży gier Ubisoftu

luckie, 16 maja 2014, 10:03

W podsumowaniu rocznych wyników finansowych firmy Ubisoft podano, że Assassin's Creed IV: Black Flag trafił do sklepów w liczbie 11 mln sztuk. Do tej pory do obiegu wprowadzono także 9 mln kopii gry Far Cry 3. Ogólnie jednak Ubisoft zakończył miniony rok fiskalny na minusie.

Prince of Persia jako sandbox?

Cayack, 6 maja 2014, 13:00

Dawno już nie było porządnej gry z serii Prince of Persia. Czy najnowsza odsłona powinna przybrać popularną ostatnio formę sandboxa?

Uwielbiam Ubisoft, a w szczególności serię Assassin's Creed – kontrwpis

Osk, 3 kwietnia 2014, 15:10

Konrtwpis w odpowiedzi na średnio udany żart primaaprilisowy kolegi blogera z gameplay.pl.

Assassin's Creed: Unity - wyciekły pierwsze screeny z nowej odsłony serii

Góral, 19 marca 2014, 20:03

W serwisie Kotaku opublikowano pierwsze screeny z nowej odsłony serii Assassin's Creed, o podtytule Unity, dedykowanej konsolom PlayStation 4 i Xbox One. Co ciekawe, źródła popularnej witryny twierdzą, ze w tym roku otrzymamy jeszcze jedną część, o kodowej nazwie Comet, przeznaczoną na Xboksa 360 i PlayStation 3. Prawdopodobnie przynajmniej jedna z tych produkcji trafi także na komputery osobiste.

Assassin’s Creed - kolejna część nie zostanie osadzona w feudalnej Japonii. W którym kierunku podąży seria?

Orbech, 25 lutego 2014, 12:44

Szefowa studia Ubisoft Toronto i producentka marki Assassin’s Creed, Jade Raymond, poinformowała, że akcja nowej odsłony cyklu nie rozegra się w feudalnej Japonii. Ta informacja może zasmucić fanów, ponieważ wielu z nich pokładało nadzieje, że seria odbędzie podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni.

Wieści ze świata (Assassin's Creed IV, Dead Rising 3, Path of Exile) 12/2/14

Sarge, 12 lutego 2014, 13:05

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Assassin's Creed IV: Black Flag oraz Dead Rising 3, darmowym mini-rozszerzeniu do Path of Exile a także o nowej dacie premiery Far Cry: The Wild Expedition. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

10 mln egzemplarzy Assassin's Creed IV: Black Flag w sklepach

Góral, 11 lutego 2014, 10:54

Assassin's Creed IV: Black Flag, ostatnia odsłona popularnej serii przygodowych gier akcji, trafiła do sprzedawców w nakładzie około 10 mln egzemplarzy - poinformowała firma Ubisoft w najnowszym raporcie finansowym. Tym samym jest to najpopularniejsza produkcja wypuszczona przez francuski koncern w zeszłym roku.

Wieści ze świata (Assassin's Creed IV: Black Flag, Murdered: Soul Suspect) 4/2/14

Sarge, 4 lutego 2014, 14:05

Dziś piszemy m.in. o aktualizacji Assassin's Creed IV: Black Flag w wersji na PlayStation 4, zapowiedzi gry Murdered: Soul Suspect na Xboksa One, a także o nagrodzie dla The Last of Us przyznanej na gali Writers Guild Awards 2014. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Seria Assassin’s Creed jednak nie ma jeszcze ostatecznego zakończenia

Draug, 29 stycznia 2014, 19:36

Wbrew ubiegłorocznym doniesieniom ze studia Ubisoft, seria Assassin’s Creed wcale nie ma jeszcze gotowego zakończenia – twórcy zaplanowali tylko finały wątków poszczególnych postaci. Źródłem nowych doniesień jest Darby McDevitt, główny scenarzysta czwartej odsłony cyklu.

Podmiot fokalizujący w grach wideo

Osk, 25 stycznia 2014, 16:54

Stosowanie określenia TPP lub "gra z perspektywy trzeciej osoby" jest nie tylko nieprecyzyjne, ale także mylące. Spójrzmy, co może nam przynieść przeniesienie do gier wideo terminu fokalizacji, zaczerpniętego z teorii narracji w literaturze.

Na kształt Assassin’s Creed IV: Black Flag nie wpłynęły recenzje i opinie graczy o Assassin’s Creed III

Ender, 20 stycznia 2014, 20:45

Dyrektor kreatywny marki Assassin's Creed stwierdził w wywiadzie, że na kształt czwartej części serii oraz jej elementów rozgrywki nie wpłynęło znacząco dość zimne przyjęcie Assassin’s Creed III, bowiem zespół miał gotowe zręby tytułu jeszcze przed premierą poprzednika.

Seria Assassin’s Creed w przyszłym roku prawdopodobnie wzbogaci się o dwie gry

Draug, 19 grudnia 2013, 09:26

Wiele wskazuje na to, że w 2014 roku seria Assassin’s Creed doczeka się dwóch różnych odsłon – Liberation HD na konsole starej generacji oraz innej, niezapowiedzianej jeszcze gry wyłącznie na next-geny. Źródłem takiego przypuszczenia jest serwis Examiner.com.

Assassin's Creed IV: Black Flag - Freedom Cry - premiera DLC już dzisiaj

Adrian Werner, 17 grudnia 2013, 11:00

Dzisiaj do sprzedaży trafi dodatek Assassin's Creed IV: Black Flag - Freedom Cry w wersjach na pecety oraz konsole Xbox 360 i Xbox One. Posiadacze PlayStation 3 i PlayStation 4 muszą poczekać do jutra.

Assassin's Creed V: Ninja Decay, czyli asasyn moich marzeń

barth89, 13 grudnia 2013, 16:31

Kilka słów o idealnej, moim zdaniem, odsłonie Assassin's Creed, która byłaby osadzona w feudalnej Japonii. Ninja, bitwy morskie, podróże między licznymi wyspami Japonii, spisek przeciw cesarzowi, skryte zabójstwa i ciąg dalszy walki asasynów z templariuszami. Assassin's Creed V: Ninja Decay? Czemu nie!

Wieści ze świata (Assassin's Creed IV: Black Flag, Mass Effect 4) 10/12/13

Sarge, 10 grudnia 2013, 14:20

Dziś piszemy m.in. o wydaniu dodatku DLC Blackbeard's Wrath do Assassin's Creed IV: Black Flag, nowych informacjach na temat kolejnej części serii Mass Effect, a także zbliżającej się aktualizacji do gry Dota 2. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Ankieta firmy Ubisoft - Assassin's Creed IV: Black Flag zapoczątkuje odrębną serię gier?

Góral, 7 grudnia 2013, 12:50

Firma Ubisoft przeprowadziła ankietę dotyczącą gry Assassin's Creed IV: Black Flag oraz przyszłości całej serii. Zadano w niej między innymi pytanie na temat nowej marki, opowiadającej o przygodach piratów.

Assassin’s Creed IV: Black Flag – znamy datę premiery DLC Freedom Cry

Draug, 4 grudnia 2013, 15:40

Poznaliśmy datę premiery pierwszego fabularnego DLC do Assassin’s Creed IV: Black Flag. Freedom Cry, bo o nim mowa, zadebiutuje 17 grudnia, jednak nie ma pewności, czy termin ten dotyczy również pecetów i konsoli Wii U.

Assassin’s Creed IV: Black Flag na PC nadal wiedzie prym. Top Empik - Tydzień 48

Przemysław Zamęcki, 3 grudnia 2013, 13:09

Assassin’s Creed IV: Black Flag pozostaje najlepiej sprzedającą się grą na komputery PC w 191 salonach Empik w całej Polsce. Zobacz jak wygląda lista bestsellerów na najpopularniejszych dużych i mobilnych platformach sprzętowych.

„Optymalizacja na PC jest dla nas ważna” – Ubisoft prostuje nieporozumienie

luckie, 26 listopada 2013, 10:17

Ubisoft Montreal odpowiedziało na zarzuty odnośnie stosunku studia do optymalizacji gier pecetowych. W cytowanej niedawno kontrowersyjnej wypowiedzi Sylvaina Trottiera chodziło wyłącznie o fazę deweloperską.