Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2014, 13:05

autor: Sarge

Wieści ze świata (Assassin's Creed IV, Dead Rising 3, Path of Exile) 12/2/14

Dziś piszemy m.in. o dodatkach DLC do gier Assassin's Creed IV: Black Flag oraz Dead Rising 3, darmowym mini-rozszerzeniu do Path of Exile a także o nowej dacie premiery Far Cry: The Wild Expedition. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Contrast

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Contrast. Dzieło studia Compulsion Games można aktualnie nabyć 40% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 8,99 euro (ok. 38 zł). Promocja zakończy się jutro o godzinie 19:00.

Far Cry: The Wild Expedition

Firma Ubisoft ogłosiła, że zestaw Far Cry: The Wild Expedition zadebiutuje 21 lutego bieżącego roku na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360. Przypomnijmy, że w skład pakietu wejdą cztery gry: Far Cry Classic, Far Cry 2, Far Cry 3 oraz Far Cry 3: Blood Dragon. Dotychczas mówiło się, że Far Cry: The Wild Expedition ukaże się 14 lutego.

Dead Rising 3

W usłudze Xbox Live zadebiutował dodatek DLC Fallen Angel do gry Dead Rising 3. Jest to drugi epizod minicyklu Untold Stories of Los Perditos, opowiadającego kilka historii różnych postaci w świecie opanowanym przez zombie. Rozszerzenie jest dostępne za 9,99 dolarów (ok. 30 zł bez podatku VAT) lub bez dodatkowych opłat dla posiadaczy przepustki sezonowej.

Path of Exile

Studio Grinding Gear Games ogłosiło, że 5 marca ukaże się pierwsze mini-rozszerzenie w formie dużej aktualizacji 1.1.0 do gry Path of Exile. Jutro twórcy mają ujawnić tytuł omawianego patcha i pierwsze informacje na jego temat. Z kolei większej ilości szczegółów i screenów promujących aktualizację doczekamy się 20 lutego. 28 lutego ujawnione zostaną wszystkie detale i film prezentujący rozgrywkę z tajemniczego mini-rozszerzenia.

Humble Sid Meier Bundle

Oferta Humble Sid Meier Bundle została wzbogacona o grę Sid Meier’s Pirates! oraz dodatki DLC do Sid Meier’s Civilization V – mowa o Scrambled Nations Map Pack oraz Scrambled Continents Map Pack. Otrzymają je dotychczasowi nabywcy pakietu Humble Sid Mier Bundle lub osoby, które dopiero zapłacą kwotę powyżej średniej widocznej na oficjalnej stronie akcji (obecnie to 9,45 dolarów, czyli ok. 29 zł). Wszelkie szczegóły na temat zawartości Humble Sid Meier Bundle znajdziecie w poprzedniej wiadomości.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

W usługach Steam, Uplay oraz Xbox Live zadebiutował wczoraj dodatek DLC Guild of Rogues do gry Assassin’s Creed IV: Black Flag, który dzisiaj po południu pojawi się w ofercie europejskiego PlayStation Network. Jest to zestaw składający się z trzech klas postaci do trybu multiplayer (Prochowa Małpa, Szaman, Syrena) oraz nowych ruchów i opcji modyfikujących wygląd wojowników. DLC kosztuje 2,99 euro (ok. 12 zł) lub jest dostępne za darmo dla użytkowników przepustki sezonowej.

Dodatek DLC Guild of Rogues wprowadza m.in. trzy nowe klasy postaci do trybu multiplayer - Wieści ze świata (Assassin's Creed IV, Dead Rising 3, Path of Exile) 12/2/14 - wiadomość - 2014-02-12
Dodatek DLC Guild of Rogues wprowadza m.in. trzy nowe klasy postaci do trybu multiplayer

Sons of Anarchy

Kurt Sutter, twórca serialu telewizyjnego Synowie Anarchii, napisał na Twitterze, że w przyszłości doczekamy się gry na podstawie jego dzieła. Nie znamy jednak choćby przybliżonej daty premiery. W kolejnym wpisie zaznaczył, że będzie to przygodowa gra akcji, w której akcję poobserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Na razie musimy czekać na więcej szczegółów.

Rust

Zespół Facepunch Studios zaimplementował w grze Rust technologię zwalczającą cheaterów, czyli oszustów wykorzystujących luki w kodzie do własnych korzyści. Deweloper poinformował, że dzięki temu udało się zbanować w ubiegłym tygodniu 4 621 takich osób. Na razie technologia działa na oficjalnych serwerach, ale w przyszłości będzie obowiązywać na wszystkich. Rust to pierwszoosobowy survival z otwartym światem, czerpiący inspiracje z takich tytułów jak DayZ, Minecraft czy S.T.A.L.K.E.R.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Evolve
  2. Falcon 3.0

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Thief – Stories from The City #3 – The Thief Taker General’s Hunt (PL)
  2. Far Cry Classic – zwiastun na premierę
  3. Evolve – trailer
  4. Dying Light – Człowieczeństwo (PL)
  5. Evolve – gameplay (PL)
  6. Toukiden: The Age of Demons – zwiastun na premierę
  7. Strider – historia serii