Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Assassin's Creed IV: Black Flag (PC)

Dodatki do Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag - Krzyk wolności
Assassin's Creed IV: Black Flag - Krzyk wolności

dodatek do gry18 grudnia 2013

Samodzielne rozszerzenie do Assassin's Creed IV: Black Flag opracowane przez wewnętrzne studio firmy Ubisoft. W przeciwieństwie do podstawowej wersji gry tym razem nie wcielamy się w Edwarda Kenwaya, a w jego byłego kwatermistrza – Adewale'a, czyli wyzwolonego czarnoskórego niewolnika, który zasilił szeregi Asasynów. Po piętnastu latach od wydarzeń przedstawionych w pierwowzorze bohater wyrusza z misją odzyskania paczki z rąk Templariuszy. Wskutek nieprzewidzianego wypadku jego statek rozbija się w pobliżu miasta Port-au-Prince, gdzie protagonista trafia na swoich zniewolonych rodaków. Nie zastanawiając się długo, rusza im na ratunek, jednocześnie mszcząc się na ich białych oprawcach. Rozgrywka w Assassin's Creed IV: Black Flag - Freedom Cry opiera się na schemacie wypracowanym na potrzeby przygód Edwarda Kenwaya – dodatek oferuje dziewięć rozbudowanych misji składających się na minikampanię fabularną, a także nowe narzędzia mordu pokroju garłaczy, petard i maczet.

DLC do Assassin's Creed IV: Black Flag

Guild of Rogues

cena: 12,00 zł

DLC11 lutego 2014

Pakiet DLC składający się z trzech klas postaci do trybu multiplayer (Prochowa Małpa, Szaman, Syrena), nowych ruchów i opcji modyfikujących wygląd wojowników.

Illustrious Pirates

cena: 29,00 zł

DLC7 stycznia 2014

Pakiet pozwala odwiedzić trzy nowe lokacje (Czarna Wyspa, Wyspa Tajemnic i Wyspa Ofiarna), wykonać na nich pojedyncze misje, znaleźć ukryte skrzynie ze skarbami i uzyskać dostęp do dodatkowych szat i broni dla Edwarda, jak również galionów i żagli dla statku. Oferuje również nowe zestawy ubrań, portretów, tytułów, reliktów i emblematów do trybu multiplayer.

Aveline

cena: 21,00 zł

DLC19 listopada 2013

Dodatek oferuje trzy wspomnienia (Obóz buntowników, Fort, Wieża), podczas których gracz odkrywa tajemniczy artefakt Pierwszej Cywilizacji.