Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2022, 17:50

autor: Krzysiek Kalwasiński

Te gry mogą wkrótce trafić do PS Plus Extra i Premium

Do PS Plus Extra i Premium trafią w lipcu nowe gry. Przeciek sugeruje, że będą to m.in. starsze odsłony Assassin’s Creed oraz Final Fantasy VII Remake Intergrade.

Jeden z użytkowników forum ResetEra przekazał informację, że jeszcze w tym miesiącu w PlayStation Plus Extra (i również Premium) pojawią się następujące gry:

  1. Stray
  2. Final Fantasy VII Remake Intergrade (zawierające DLC INTERmission)
  3. Assassin’s Creed: The Ezio Collection
  4. Assassin’s Creed IV: Black Flag
  5. Assassin’s Creed IV: Black Flag – Freedom Cry
  6. Assassin’s Creed Unity
  7. Saints Row IV: Re-elected

Wymienione gry mają pojawić się w usłudze 19 lipca, w dniu debiutu Stray. O tym, że cyberpunkowa gra o kocie zadebiutuje w ofercie nowego PS Plus wiadomo już od początku czerwca. Z kolei dodanie gier Ubisoftu zdaje się naturalnym krokiem w rozbudowie katalogu Ubisoft+ Classics.

Abonament PS+ kupisz tutaj

Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że gier najpewniej będzie więcej – mówi o tym sam autor komentarza na forum. Prawdopodobnie w usłudze pojawią się również kolejne klasyczne tytuły, z których część dostępna będzie tylko w streamingu.

Podaną informację należy traktować oczywiście z dystansem i jako plotkę (choć jej autor odpowiadał w przeszłości za kilka trafnych przecieków). Na oficjalny komunikat o nowościach zmierzających do PlayStation Plus musimy jeszcze poczekać.

Nowe gry, które trafiały do standardowego „Plusa” zapowiadane były w środę. Można więc przypuszczać, że w tym przypadku będzie podobnie. Oznaczałoby to, że oficjalnej informacji możemy doczekać się w dniu 13 lipca.

  1. Oficjalna strona PlayStation Plus

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.