Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2022, 14:05

Część gier jest w PS Plus Premium i Extra tylko na krótko; sprawdź listę

PS Plus Extra i Premium dopiero wystartowały, a już wkrótce z obu tych wariantów abonamentu Sony wypadną pierwsze gry. Sprawdź listę.

Sony odpowiedziało na usługę PC/Xbox Game Pass Microsoftu za pomocą droższych wersji własnego abonamentu, czyli PS Plusa Extra i Premium. Udostępniona na PlayStation 4 i 5 oferta nie spodobała się wszystkim graczom, choć dla sporej części z nich z pewnością okazała się atrakcyjna. Może jednak się to zmienić już wkrótce, bowiem na dniach z subskrypcji wypadną pierwsze gry.

Sam fakt, że tak się stanie, nie jest zaskakujący – z podobnym zjawiskiem mamy w końcu do czynienia zarówno w Game Passie, jak i w serwisach streamingowych pokroju Netflixa czy HBO Max. Tym, co może budzić zdziwienie, jest bardzo krótki czas, po którym z usługi Sony wypadną pierwsze gry.

Karty przedpłacone PS Plus kupisz tutaj

Jakie konkretnie? Pełną listę znajdziecie poniżej. Najbardziej chyba szkoda Shadow Warriora 3 oraz Red Dead Redemption 1 i 2. Pierwszy tytuł jest jednak relatywnie krótki, więc każdy, kto zechce, powinien bez problemu ukończyć go w tych kilka dni, przez które będzie jeszcze dostępny. Na RDR mamy zaś znacznie więcej czasu – niemniej i tak szkoda.

PS Plus Extra i Premium – lista gier, które wkrótce opuszczą usługę Sony

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.