Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lipca 2022, 19:05

W Skyrima zagracie od dziś ze znajomymi; Skyrim Together Reborn już dostępny

Mod Skyrim Together Reborn jest już dotępny do pobrania. Gotowi na granie w Skyrima w osiem osób?

Zgodnie z planem dziś o godzinie 18:00 czasu polskiego w serwisie NexusMods udostępniono modyfikcję Skyrim Together Reborn do gry The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition. Jest to ulepszona wersja moda Skyrim Together, którego serwery zostały wyłączone kilka dni temu.

Jak sugeruje nazwa, modyfikacja wprowadza tryb multiplayer do Skyrima. Umożliwia on graczom eksplorowanie świata gry w maksymalnie ośmioosobowych drużynach.

Moda Skyrim Together Reborn możecie pobrać z tej strony. Gdybyście mieli jakiekolwiek problemy z jego instalacją, polecam obejrzeć poniższy filmik instruktażowy, w którym twórcy objaśniają cały proces krok po kroku.

Dla przypomnienia dodam, że modyfikacja Skyrim Together Reborn działa wyłącznie z wersją 1.6 gry The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition i/lub Anniversary Edition dostępną na Steamie. Autorzy nie planują implementacji wsparcia dla innych wydań produkcji – ani konsolowych, ani wersji dostępnej w usłudze PC/Xbox Game Pass.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej