Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2025, 14:20

„Mentalnie jestem tutaj”. Ubisoft wciąż męczy fanów Assassin's Creed IV: Black Flag „teaserami”

Fani Assassin's Creed nie mogą się doczekać zapowiedzi remake'u Black Flag, ale Ubisoft nie okazuje im litości kolejnym „teaserem”.

Źródło fot. Ubisoft.
i

Kolejny wpis Ubisoftu daje graczom nadzieję na powrót pirackiej odsłony serii Assassin’s Creed.

Remake Black Flag pozostaje niepotwierdzonym domysłem miłośników asasyńskiego cyklu, mimo kolejnych rzekomych teaserów ze strony francuskiego wydawcy. Zresztą nie tylko, bo również aktor, który udzielił głosu głównemu bohaterowi „czwartego” Assassin’s Creed, droczył się z fanami w czerwcu.

Jakby tego było mało, oficjalne konto marki w serwisie X opublikowało kolejny wpis mogący być mrugnięciem okiem w stronę fanów Edwarda Kenwaya. Ledwo do sieci trafiło nagranie z wypowiedzią Matta Ryana (odtwórcy głównej roli w Black Flag), a francuski oddział Ubisoftu udostępnił wpis wyraźnie nawiązujący do Assassin’s Creed IV, z opisem: „mentalnie jestem tutaj” (via serwis X).

Gracze szybko zauważyli wiadomość i chyba powoli kończy im się cierpliwość. Internauci proszą, błagają i żądają, by Ubisoft wreszcie potwierdził remake, a najlepiej by od razu go zapowiedział (lub nawet wydał, jak zrobiła to Bethesda z Oblivionem). Jednakże na razie francuski wydawca nie spełnił ich życzeń i gracze mogą tylko mieć nadzieję, że te „teasery” to faktycznie zwiastuny ogłoszenia Assassin’s Creed IV: Black Flag Remake.

  1. Recenzja gry Assassin's Creed IV: Black Flag – piracki sandbox na szerokich wodach

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej