Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 grudnia 2017, 15:31

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Darmowy Assassin's Creed 4 Black Flag już dostępny

Firma Ubisoft udostępniła za darmo PC-tową wersję gry Assassin's Creed IV: Black Flag. By ją otrzymać, wystarczy udać się na promocyjną stronę i przypisać tytuł do konta Uplay.

Kilka dni temu informowaliśmy, że wkrótce będziecie mogli otrzymać darmową grę Assassin's Creed IV: Black Flag na komputery osobiste. Promocja miała odbyć się w dniach 12-18 grudnia, ale Ubisoft postanowił sprawić nam miły prezent nieco wcześniej i już możecie dodać ten projekt do swojej biblioteki. Wymagane jest jedynie posiadanie konta Uplay. Jeżeli je macie, to udajcie się na podlinkowaną poniżej stronę, gdzie wystarczy się tylko zalogować, by cieszyć się przygodami Edwarda Kenwaya. Tytuł będzie można otrzymać za darmo do 18 grudnia do godziny 11:00 czasu polskiego.

Darmowy Assassin's Creed 4 Black Flag już dostępny - ilustracja #1
Assassin's Creed IV: Black Flag w skrócie:
  1. przygodowa gra akcji na konsole PS4, XOne, PS3, X360, Wii U i PC-ty;
  2. ukazała się na rynku pod koniec 2013 roku;
  3. do 18 grudnia wersję PC-tową można otrzymać za darmo.

Przypominamy, że Assassin's Creed IV: Black Flag to przygodowa gra akcji wypuszczona w 2013 roku. Produkcja opowiada o losach pirata (i późniejszego członka zakonu Asasynów) Edwarda Kenway’a, który chce odkryć tajemnice legendarnego Obserwatorium, pozwalającego śledzić każdą osobę na świecie.

Tytuł jest powszechnie uznawany za jedną z fajniejszych odsłon serii. Graczom spodobał się przede wszystkim piracki klimat, dobrze opowiedziana oraz ciekawa historia, a także sam główny bohater. Na plus wypadają też bitwy morskie i rozbudowany, pełen aktywności świat.

Koncepcja była tak udana, że na jej podstawie postanowiono stworzyć odrębną markę w postaci Skull & Bones. Będzie to gra z otwartym światem, w której pierwsze skrzypce zagrają bitwy morskie. Tytuł ukaże się w 2018 roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.