Assassin's Creed: Unity - wyciekły pierwsze screeny z nowej odsłony serii

W serwisie Kotaku opublikowano pierwsze screeny z nowej odsłony serii Assassin's Creed, o podtytule Unity, dedykowanej konsolom PlayStation 4 i Xbox One. Co ciekawe, źródła popularnej witryny twierdzą, ze w tym roku otrzymamy jeszcze jedną część, o kodowej nazwie Comet, przeznaczoną na Xboksa 360 i PlayStation 3. Prawdopodobnie przynajmniej jedna z tych produkcji trafi także na komputery osobiste.

Kamil Zwijacz

W serwisie Kotaku opublikowano pierwsze screeny z gry Assassin's Creed: Unity (możliwe, że to nazwa robocza). Według źródeł serwisu będzie to jedna z dwóch dużych produkcji sygnowanych marką Assassin's Creed, która ukaże się w tym roku. Jej akcja rozgrywać ma się w XVIII-wiecznym Paryżu, podczas Rewolucji Francuskiej, a głównym bohaterem ma być Arno. Na załączonych materiałach graficznych możemy zobaczyć m.in. katedrę Notre Dame czy też rzekę Sekwanę. Unity ukazać ma się na konsolach Xbox One oraz PlayStation 4, a drugi projekt, zatytułowany Assassin's Creed: Comet (w tym przypadku również nie wiadomo czy to nie nazwa robocza), trafi na Xboksa 360 i PlayStation 3. Możliwe, ze obie produkcje ukażą się również na komputerach PC, a najmniej prawdopodobna jest wersja na Wii U.

Assassin's Creed: Unity nową odsłoną serii?

Oczywiście wszystkie powyższe doniesienia nie zostały potwierdzone przez firmę Ubisoft, więc niekoniecznie muszą okazać się prawdą. Niemniej screeny wyglądają na autentyczne, zwłaszcza, jeżeli weźmiemy pod uwagę, że pochodzą z wczesnej wersji gry. Ciekawie prezentuje się też podejście wydawcy do starych i nowych konsol. Jeżeli informacje opublikowane przez Kotaku się potwierdzą, to otrzymamy nie jedną produkcję na wszystkie urządzenia, lecz dwa osobne tytuły. Można więc przypuszczać, że w takim przypadku otrzymalibyśmy projekt w większym stopniu wykorzystujący możliwości oferowane przez PlayStation 4 i Xboksa One. Czekamy zatem na dalsze, miejmy nadzieję oficjalne, informacje.

Ostatnią odsłoną serii Assassin's Creed jest Assassin's Creed IV: Black Flag z października 2013 roku. Tytuł okazał się znakomitą produkcją, która zebrała świetne oceny w mediach i została doceniona przez fanów (do sklepów wysłano 10 mln egzemplarzy). Mimo wszystko gra w znacznym stopniu różniła się od tradycyjnych części. Jeżeli doniesienia o Assassin's Creed: Unity zostaną potwierdzone, to w tym roku otrzymamy projekt bliższy wcześniejszym odsłonom.

Bohaterem Assassin's Creed: Unity będzie Arno.

Assassin's Creed: Unity - akcja produkcji rozegra się w Paryżu.

Assassin's Creed IV: Black Flag

Assassin's Creed IV: Black Flag

PC PlayStation Xbox Nintendo
po premierze

Data wydania: 29 października 2013

Informacje o Grze
7.9

GRYOnline

8.6

Gracze

8.8

Steam

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

6

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Inne Gry
2014-03-21
07:30

kqmilus Pretorianin

zubek29 zgadam się w 100%
Już po Assasynie Revelation zrezygnowałem z AC3-bo ile można. Call of duty w trzy miechy ograłem od COD WAW do COD MW3- fajnie że jest akcja ale ile można jedno i to samo. Fifa co rok ta sama. Batman-są różnice ale to praktycznie ten sam tytuł ze zmianami.
Zubku 29 od roku gram w tytuły nie ograne, ale wychodzące raz na 4 lata. Albo w tasiemce które nie grałem ale na poziomie(resident evil 6). Zawsze są takie tytuły jak Fallout Nev Vegas, Devil may Cry HD, czy MGS które może wychodzą co 3 lata, ale nie co rok.

Komentarz: kqmilus
2014-03-21
10:17

zanonimizowany549081 Konsul

Weź sobie chłopie poczytaj posty od początku, to zobaczysz które to brednie. Polecam położyć się spać zamiast dawać bezsensowny wykład o celowości pisania komentarzy. Dobranoc

Nie szkol mnie, bo czytałem i to ze zrozumieniem w przeciwieństwie do Ciebie. Poza tym, skoro sami wielcy fani asasyna takie dyskusje zaczynają, to nie dla nich powinna być zablokowana opcja? Ktoś pisze, że "o jezu, znowu asasyn" - to zaraz leci hejt na niego. Zrozumiałeś już, czy jeszcze? Prościej nie umiem.

Komentarz: zanonimizowany549081
2014-03-21
10:33

BurbonoPL Konsul

dupy nie urywa :D

Komentarz: BurbonoPL
2014-03-21
16:25

grzesiektr Junior

Jest Europa a nie ta Ameryka :)

Komentarz: grzesiektr
2014-03-22
16:47

zanonimizowany979493 Junior

Nawet fajnie że powstała kolejna gra od Ubisofta, ale smuci mnie brak kolejnych gier z serii Heroes: Might and Magic. Mam nadzieję że Ubisoft planuje kolejne częsci tej wspaniałej serii. A co do tych screenów muszę przyznac, że nie gra zapowiada się ciekawie.

Komentarz: zanonimizowany979493

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl