Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2014, 20:07

autor: Ender

Tom Clancy’s The Division – trailer prezentujący silnik gry

Ubisoft opublikował nowy trailer z gry Tom Clancy’s The Division, który tym razem skupia się na możliwościach jej silnika graficznego – Snowdrop. Autorzy filmu skupiają się na łatwości i szybkości z jaką deweloperzy mogą tworzyć nowe elementy otoczenia.

Pierwsza oficjalna prezentacja gry Tom Clancy’s The Division miała miejsce w ubiegłym roku. Zrobiła ona wówczas duże wrażenie na prasie oraz graczach, głównie za sprawą grafiki, obfitującej w interesujące efekty oraz pełne detalów projekty otoczenia. Oprawa ma być zasługą autorskiego silnika Snowdrop, na którym skupia się kilkuminutowy film przedstawiony podczas konferencji GDC 2014. Zobaczymy na nim wywiady z deweloperami, pracującymi nad The Division w szwedzkim studiu Ubisoft Massive.

Twórcy chwalą elastyczność Snowdrop oraz łatwość jego obsługi. Silnik ma ułatwiać również szybkie modyfikowanie i tworzenie nowych obiektów, animacji oraz ustawianie ich interakcji z postacią gracza. Po raz kolejny zobaczymy też krótkie fragmenty gameplayu oraz przekonamy się jak Snowdrop radzi sobie z generowaniem naturalnych krajobrazów, jakich najprawdopodobniej nie zobaczymy zbyt dużo podczas rozgrywki, ponieważ akcja gry została umiejscowiona w pokrytym śniegiem Nowym Jorku.

Tom Clancy's The Division to sieciowy shooter z elementami RPG, z akcją rozgrywającą się w pogrążonym w chaosie Nowym Jorku, w którym porządek próbują zaprowadzić członkowie tajnej agencji rządowej. Produkcja powstaje z myślą o konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach PC. Data premiery nie została jeszcze ostatecznie ustalona, a nieoficjalne źródła wskazują na koniec 2014 lub początek 2015 roku.

  1. Oficjalna strona gry Tom Clancy's The Division
  2. Zapowiedź gry The Division
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Tom Clancy's The Division

Tom Clancy's The Division