Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2014, 21:10

autor: Ender

Sacred 3 – pierwszy trailer z fragmentami rozgrywki i data premiery gry

Twórcy Sacred 3, kolejnej odsłony serii klasycznych hack'n'slashy, która narodziła się na PC, zaprezentowali nowy trailer tytułu. Zawiera on pierwsze fragmenty rozgrywki przedstawiające wszystkie dostępne klasy postaci. Deweloperzy zdradzili również ostateczną datę premiery gry.

Na oficjalnym blogu PlayStation twórcy gry Sacred 3 zaprezentowali jej pierwszy trailer zawierający fragmenty rozgrywki. Zobaczymy na nim w akcji zapowiadany tryb multiplayer, przeznaczony dla maksymalnie czterech graczy, a także wszystkie grywalne klasy postaci. Każda z pięciu profesji, reprezentowanych przez bohaterów pochodzących z różnych regionów świata Sacred, posiadać ma swoje własne unikalne umiejętności, styl walki, a także uzbrojenie, które można z czasem ulepszać. Możliwość zabawy wieloosobowej nie ograniczy się jedynie do współpracy, gracze będą mogli ze sobą konkurować, a także porównywać swoje osiągnięcia dzięki sieciowym tablicom wyników.

Przy okazji poznaliśmy również ostateczną datę premiery tytułu. Zgodnie z wcześniejszymi planami, pojawi się on w latem tego roku. W Europie gra trafi na półki sklepowe 26 sierpnia, równocześnie w wersji na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 jak i komputery PC. Co ciekawe, twórcy zapowiadają już zestaw DLC – Underworld Story, który ma być dostępny w dniu debiutu gry. W oferowanym przez dodatek scenariuszu gracze będą musieli pokonać wszystkie poziomy tajemniczej wieży, na której szczycie czekać będzie Black Seraphim, przeciwnik dobrze znany z drugiej części serii.

Twórcy zapewniają, że gra została przygotowana w oparciu o uwagi i sugestie fanów  - Sacred 3 – pierwszy trailer z fragmentami rozgrywki i data premiery gry - wiadomość - 2014-03-19
Twórcy zapewniają, że gra została przygotowana w oparciu o uwagi i sugestie fanów
Podobnie jak w Diablo III, gra pozwala dwóm graczom na wspólną zabawę przy jednej konsoli - Sacred 3 – pierwszy trailer z fragmentami rozgrywki i data premiery gry - wiadomość - 2014-03-19
Podobnie jak w Diablo III, gra pozwala dwóm graczom na wspólną zabawę przy jednej konsoli

Seria Sacred narodziła się na komputerach PC w 2004 roku. Tytuł zaskoczył wówczas swoim ogromnym i zróżnicowanym światem, którego nie dzieliły praktycznie żadne ekrany ładowania. Druga część cyklu ukazała się w 2008 roku na PC, rok później pojawił się jej port na konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

  1. Sacred – oficjalna strona serii