Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2014, 15:02

autor: Sarge

WildStar - rozdajemy klucze do beta testów gry MMO od NCsoft

Od piątku 21 marca (godz. 15:00) do poniedziałku 24 marca (godz. 7:59) potrwają zamknięte beta testy gry WildStar - gry MMO wydawanej przez firmę NCsoft. Z tej okazji chcemy Wam rozdać klucze uprawniające do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

W ten weekend odbędą się zamknięte beta testy WildStar – nadchodzącej gry MMO autorstwa zespołu Carbine Studios. Z tej okazji mamy dla Was do rozdania klucze uprawniające do sprawdzenia wspomnianego tytułu. Jeśli chcielibyście przetestować przed premierą produkcję wydawaną przez firmę NCsoft, musicie udać się na naszą stronę promocyjną. Jedynym warunkiem otrzymania kodu jest posiadanie konta w serwisie gry-online.pl (zarejestrowanego przed 19 marca 2014 roku) z potwierdzonym adresem e-mail. Chcąc wykorzystać zdobyty klucz, musicie udać się na oficjalną stronę internetową wydawcy, założyć konto lub zalogować się na już istniejące i kliknąć „Apply a code”. Następnie wystarczy wkleić otrzymany kod, zaakceptować przyciskiem „Apply”, a następnie pobrać klienta gry z sekcji „My Games”. W razie kłopotów, dokładną instrukcję znajdziecie na naszej stronie promocyjnej.

  1. Zdobądź klucz do weekendowych beta testów gry WildStar
Weź udział w weekendowych beta testach gry WildStar! - WildStar - rozdajemy klucze do weekendowych beta testów gry MMO od NCsoft - wiadomość - 2014-03-19
Weź udział w weekendowych beta testach gry WildStar!

WildStar to pierwsza gra autorstwa zespołu Carbine Studios. Jest to darmowa produkcja MMO, której akcja toczy się na planecie Nexus, zamieszkiwanej swego czasu przez rasę Eldan. Uniwersum zostało podzielone pomiędzy trzy nacje: ludzi, królikopodobnych Aurin oraz wyrośniętych Granok. W procesie tworzenia tego tytułu bierze udział wielu byłych pracowników Blizzarda, przez co często porównuje się go do gry World of Warcraft. Premiera pełnej wersji WildStar jest zaplanowana na 3 czerwca bieżącego roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry WildStar