Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2013, 07:00

Pecetowy Assassin’s Creed IV: Black Flag wyruszył po łupy. Top 10 Steam (17 - 23 listopada)

Assassin’s Creed IV: Black Flag podbija wirtualne morza i oceany od ubiegłego tygodnia również na pecetach, co oczywiście pięknie zostało odzwierciedlone w nowym notowaniu bestsellerów Steama - najpopularniejszej platformy cyfrowej dystrybucji.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym notowaniem najlepiej sprzedajacych się gier w usłudze elektronicznej dystrybucji Steam w minionym tygodniu.

Edward Kenway już od kilku tygodni grasuje na konsolowym Morzu Karaibskim, przyszła więc w końcu pora, aby pecetowcy również dołączyli do pirackiej gromady. Assassin’s Creed IV w tym notowaniu okazał się być najbardziej rozchwytywanym tytułem, a tuż za nim uplasowały się Duchy z najnowszej części serii Call of Duty. X Rebirth, który jak się okazało jest grą, delikatnie mówiąc niedopracowaną, spadł na miejsce piąte, co trzeba przyznać, po fali hejtu skierowanego w stronę Egosoftu, jaki rozlał się po internecie, i tak jest niezłym wynikiem.

Do pierwszej dziesiątki powróciła ArmA i to aż w dwóch odsłonach. Dzięki 75% wyprzedaży na miejsce dziesiąte wskoczył RAGE od id Software. Przyjemne rozstanie z Johnem Carmackiem...

1.

Assassin’s Creed IV: Black Flag

2.

Call of Duty: Ghosts

3.

XCOM: Enemy Within

4.

PAYDAY 2

5.

X Rebirth

6.

ArmA III Collection

7.

Football Manager 2014

8.

ArmA II Combined Operations

9.

State of Decay

10.

RAGE