Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat God of War: Wstąpienie

Wieści ze świata (Final Fantasy, God of War: Wstąpienie, Sony) 6/6/13

Marcin Skierski, 6 czerwca 2013, 14:55

Dziś piszemy m.in. o „Przyszłości Final Fantasy”, dodatku DLC do gry God of War: Wstąpienie, prezentacjach firmy Sony na targach E3, a także relacji z amerykańskiej imprezy, organizowanej przez serwis Twitch.TV. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Diablo III, God of War: Wstąpienie, Angry Birds) 16/5/13

Marcin Skierski, 16 maja 2013, 15:38

Dziś piszemy m.in. o rocznicy gry Diablo III, dodatkach DLC do God of War: Wstąpienie, dacie premiery filmu animowanego Angry Birds, a także planie zrezygnowania z waluty Microsoft Points. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (God of War: Wstąpienie, World of Tanks) 22/4/13

Marcin Skierski, 22 kwietnia 2013, 12:20

Dziś piszemy m.in. o kosztach dewelopingu God of War: Wstąpienie, a także hakerskim ataku na bazę danych gry World of Tanks. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Gears of War: Judgment i God of War: Wstąpienie - sprzedaż w USA poniżej oczekiwań

Marcin Skierski, 17 kwietnia 2013, 10:30

Gears of War: Judgment i God of War: Wstąpienie to najważniejsze gry ekskluzywne (odpowiednio na Xboksa 360 oraz PlayStation 3) ubiegłego miesiąca. Niestety, według szacunków firmy Cowen and Company, obie produkcje sprzedały się w Stanach Zjednoczonych poniżej oczekiwań.

God of War: Wstąpienie debiutuje w Polsce w wysokiej cenie detalicznej

Marcin Skierski, 13 marca 2013, 12:25

W Polsce oficjalnie debiutuje dzisiaj gra God of War: Wstąpienie. Jest to pierwszy tytuł wydany przez firmę Sony Computer Entertainment Polska z ogłoszoną niedawno podwyższoną ceną detaliczną, co wywołało swego czasu spore oburzenie wśród graczy.

Światowa premiera gry God of War: Wstąpienie. Znamy opinie zagranicznych mediów

Kamil Zwijacz, 12 marca 2013, 11:05

Mieszkańcy USA od dzisiaj mogą cieszyć się grą God of War: Wstąpienie. Większość najważniejszych serwisów traktujących o grach wideo zamieściła już swoje recenzje. Są one nieco zaskakujące, gdyż prawdopodobnie otrzymaliśmy najgorszą odsłonę w historii serii.

Twórcy God of War: Wstąpienie prezentują tryb współpracy

Łukasz Szliselman, 7 marca 2013, 11:25

Studio Sony Computer Entertainment wyjawiło kolejny rodzaj rozgrywki w God of War: Wstąpienie – kooperację. Tryb Trial of the Gods umożliwi dwóm graczom wspólną walkę na arenie przeciwko kilku falom coraz potężniejszych wrogów.

God of War: Wstąpienie – narodziny trybu solowego (film z polskimi napisami) oraz zwiastun na premierę

Łukasz Szliselman, 28 lutego 2013, 09:34

Odwiedźmy słoneczną Santa Monicę, by raz jeszcze zerknąć na powstające tam God of War: Wstąpienie. Tym razem ekipa studia Sony Computer Entertainment opowiada o kilku aspektach trybu fabularnego. Film z kulisów produkcji opatrzyliśmy w polskie napisy. Ponadto zapraszamy do obejrzenia widowiskowego zwiastuna, przygotowanego na premierę tytułu.

Dzisiaj pojawi się demo God of War: Wstąpienie. Gra uzyskała status „gold”

Szymon Liebert, 27 lutego 2013, 10:54

Zgodnie z zapowiedziami, dzisiaj pojawi się demo God of War: Wstąpienie, zawierające fragment rozgrywki solowej. Producenci ze studia Sony Santa Monica potwierdzili też, że prace nad grą zostały ukończone i osiągnęła ona status „gold”.

God of War: Wstąpienie – data debiutu dema singleplayer

Michał Kułakowski, 17 lutego 2013, 10:34

Znamy już dokładną datę debiutu singleplayerowego dema gry God of War: Wstąpienie. Ukaże się ono 26 lutego. Dodatkowo producenci tytułu przygotowali konkurs, dzięki któremu możemy otrzymać wcześniejszy dostęp do tej wersji demonstracyjnej.

Bogusław Linda i Michał Żebrowski wystąpią w polskiej wersji God of War: Wstąpienie

Łukasz Szliselman, 6 lutego 2013, 14:34

To już oficjalne - w polskim wydaniu gry God of War: Wstąpienie wystąpią znani aktorzy: Bogusław Linda, jako Kratos oraz Michał Żebrowski w roli Herkulesa. Obaj panowie użyczali głosu już w God of War III, co spodobało się wielu polskim fanom. Sony Computer Entertainment zapowiedziało także zestaw, składający się z edycji specjalnej gry i limitowanej wersji konsoli PlayStation 3.

Zobacz pierwsze 30 minut kampanii w grze God of War: Wstąpienie

Marcin Skierski, 1 lutego 2013, 12:10

W sieci pojawił się film prezentujący początkowe fragmenty kampanii dla jednego gracza w grze God of War: Wstąpienie. Kolejna odsłona przygód wiecznie wściekłego Kratosa zadebiutuje w naszym kraju 15 marca w pełnej polskiej wersji językowej wyłącznie na PlayStation 3.

W lutym zadebiutuje demo kampanii w grze God of War: Wstąpienie

Marcin Skierski, 20 stycznia 2013, 14:20

W przyszłym miesiącu doczekamy się debiutu dema kampanii dla jednego gracza w grze God of War: Wstąpienie. Obecnie trwają beta testy trybu multiplayer. Do nocy z poniedziałku na wtorek mogą w nich wziąć udział gracze, którzy wykorzystają udostępniony kod.

Teaser kampanii dla jednego gracza w grze God of War: Wstąpienie

Marcin Skierski, 19 stycznia 2013, 11:05

W sieci pojawił się teaser jednoosobowej kampanii w grze God of War: Wstąpienie. W ostatnim czasie twórcy skupiali się na promowaniu nowego trybu multiplayer, więc pokaz fragmentów rozgrywki z przygody dla jednego gracza jest miłą odmianą.

Beta testy God of War: Wstąpienie w styczniu dla abonentów PlayStation Plus

Kamil Zwijacz, 13 grudnia 2012, 09:32

Firma Sony Computer Entertainment ujawniła termin rozpoczęcia beta testów gry God of War: Wstąpienie. Zabawa rozpocznie się w Europie 9 stycznia 2013 roku i będzie dostępna tylko dla abonentów usługi PlayStation Plus.

God of War: Wstąpienie – mamy drugi film o kulisach produkcji z polskimi napisami

Szymon Liebert, 10 grudnia 2012, 12:24

Przygotowaliśmy polskie napisy do drugiego filmu o kulisach produkcji God of War: Wstąpienie. Twórcy gry ze studia SCE Santa Monica opowiadają w nim o wyzwaniach, jakie wiązały się z nowym trybem multiplayer.

God of War: Wstąpienie – zapisy do zamkniętej wersji beta trybu multiplayer

Michał Kułakowski, 1 grudnia 2012, 14:20

Sony rozpoczęło przyjmowanie zapisów do zamkniętej bety trybu multiplayer w God of War: Wstąpienie. Zainteresowani wieloosobowymi rozgrywkami, które są nowością w serii i mają być najważniejszym punktem nadchodzącej gry, mają czas do 7 grudnia, by zgłosić chęć swego uczestnictwa.

God of War: Wstąpienie – projektowanie lokacji i postaci w kulisach produkcji po polsku

Łukasz Szliselman, 21 listopada 2012, 08:49

Studio Sony Santa Monica udostępniło pierwszy materiał z kulisów produkcji God of War: Wstąpienie. Twórcy opowiadają o projektowaniu lokacji i gigantycznego cyklopa z trybu wieloosobowego. Specjalnie dla Was angielski komentarz opatrzyliśmy polskimi napisami.

God of War: Wstąpienie – nowy trailer dla trybu multiplayer

Michał Kułakowski, 11 listopada 2012, 15:30

Sony opublikowało nowy trailer gry God of War: Wstąpienie, prezentujący zalety i wady jednej z czterech klas postaci w trybie multiplayer, które związane są z olimpijskim bóstwami. Gracze dowiedzą się więc na co mogą liczyć jeżeli sprzymierzą się z bogiem wojny Aresem.

Wieści ze świata (Resident Evil 6, Star Citizen, Dark Souls, Rage) 25/10/12

Marcin Skierski, 25 października 2012, 15:35

Dziś piszemy m.in. o darmowej aktualizacji Resident Evil 6, kickstarterowej akcji gry Star Citizen, dodatku DLC do konsolowych wersji Dark Souls, narzędziach moderskich do pecetowej edycji Rage, a także otwartych beta testach Arctic Combat. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Beta God of War: Ascension zimą dla subskrybentów PlayStation Plus, ale nie tylko

Kamil Ostrowski, 23 października 2012, 11:00

Jak donosi PlayStation Blog, wersja beta gry God of War: Ascension stanie się dostępna jeszcze tej zimy. Dostęp do niej otrzymają subskrybenci usługi PlayStation Plus i osoby, które zagrają w udostępnioną właśnie produkcję społecznościową Rise of the Warrior, stworzoną na potrzeby promocji nowych przygód Kratosa.

God of War: Ascension – zobacz zawartość edycji kolekcjonerskiej

Aleksander Kaczmarek, 11 października 2012, 18:48

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja o zawartości dwóch specjalnych edycji gry God of War: Ascension. Poznaliśmy również herosów do trybu multiplayer, którzy stanowią bonus dla zamawiających dzieło studia SCE Santa Monica.

Wieści ze świata (Battlefield 3, XCOM: Enemy Unknown, FIFA 13) 11/10/12

Marcin Skierski, 11 października 2012, 13:25

Dziś piszemy m.in. o nowych łatkach do gier Battlefield 3 oraz FIFA 13, sekretnych postaciach w XCOM: Enemy Unknown, wersji demonstracyjnej God of War: Wstąpienie, a także dodatku DLC do Call of Duty: Modern Warfare 3. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Poznaj furie, przeciwniczki Kratosa w grze God of War: Wstąpienie

Grzegorz Ferenc, 1 września 2012, 13:05

Studio Santa Monica zaprezentowało na imprezie PAX Prime w Seattle nowy zwiastun z gry God of War: Wstąpienie. Prezentuje on jedną z furii, zabójczych przeciwniczek Kratosa w czwartej odsłonie popularnej serii gier akcji na PlayStation 3.

God of War: Wstąpienie – europejska data premiery i edycje kolekcjonerskie

Michał Kułakowski, 30 sierpnia 2012, 19:35

Sony podało dokładną datę europejskiej premiery gry God of War: Wstąpienie oraz przedstawiło bonusy jakie czekają na osoby, które zdecydują się kupić jedną z jej dwóch edycji kolekcjonerskich.

Betatesty trybu multiplayer w grze God of War: Wstąpienie już niebawem

Aleksander Kaczmarek, 15 sierpnia 2012, 13:20

Todd Pappy, producent gry God of War: Ascension zapowiedział na oficjalnym blogu PlayStation, że betatesty trybu multiplayer rozpoczną się już wkrótce. Wyjawił on również nowe szczegóły o tym, czego mogą oczekiwać gracze.

God of War: Wstąpienie – twórcy o Kratosie i przemocy w serii. Przemoc wobec kobiet zabroniona

Grzegorz Ferenc, 20 lipca 2012, 13:10

Szef zespołu projektującego najnowszą część sagi o Kratosie, David Hewitt, wypowiedział się o przemocy w serii God of War w wywiadzie udzielonym serwisowi IGN. Podkreślił, że Kratos w niej nie gustuje, a autorzy wycofali się z pomysłu walki z kobietami.

Który God of War sprzedał się najlepiej? Znamy odpowiedź

Szymon Liebert, 19 czerwca 2012, 13:47

Firma Sony pochwaliła się wynikami sprzedaży serii God of War. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, która odsłona przygód Kratosa cieszyła się największą popularnością wśród graczy. Zaskoczeniem nie będzie chyba to, że wygrała gra God of War III.

The Last of Us pojawi się dopiero w 2013 roku

Szymon Liebert, 6 czerwca 2012, 10:36

The Last of Us nie będzie miał premiery w 2012 roku. Na grę poczekamy dłużej, bo w najbliższych miesiącach Sony chce skupić się na PlayStation Vita.

God of War: Wstąpienie - data premiery, nowy fragment rozgrywki i edycja kolekcjonerska

Marcin Skierski, 5 czerwca 2012, 13:45

Firma Sony ogłosiła datę premiery gry God of War: Wstąpienie na targach E3 w Los Angeles. W trakcie konferencji prasowej japońskiego koncernu doszło również do prezentacji fragmentu rozgrywki w produkcji studia SCE Santa Monica.

Konferencja Sony – Beyond (nowy projekt Quantic Dream), rozgrywka z The Last of Us, bitwy morskie w Assassin’s Creed III i inne

Szymon Liebert, 5 czerwca 2012, 05:47

Na konferencji Sony pokazano Beyond, nowy projekt twórców Heavy Rain oraz pełnoprawną rozgrywkę z The Last of Us. To nie koniec atrakcji, bo koncern postarał się też o unikatowe ujęcia z gier Assassin’s Creed III, Far Cry 3 i God of War: Wstąpienie.

God of War: Wstąpienie z trybem multiplayer – bitwy w 8 osób

Szymon Liebert, 30 kwietnia 2012, 17:24

W God of War: Wstąpienie pojawi się ośmioosobowy tryb multiplayer, który będzie dodatkiem do kolejnej przygody Kratosa. Twórcy z Sony Santa Monica pokazali i omówili rozgrywkę wieloosobową.

Premiera God of War: Wstąpienie wiosną przyszłego roku

Grzegorz Ferenc, 20 kwietnia 2012, 12:43

Na oficjalnej stronie konsoli PlayStation pojawiła się informacja, że przeszłość Kratosa poznamy wiosną 2013 roku. Jednocześnie na 30 kwietnia Sony zapowiedziało konferencję poświęconą grze.

Kratos powróci w God of War: Wstąpienie

Michał Kowalski, 19 kwietnia 2012, 08:52

Firma Sony zapowiedziała kolejną część cyklu God of War. Najnowsza produkcja o przygodach Kratosa nosi podtytuł Wstąpienie, a jej akcja będzie umiejscowiona przed wydarzeniami przedstawionymi w trylogii.

19 kwietnia Sony poda informacje o nowym projekcie - czyżby God of War IV?

Michał Kowalski, 13 kwietnia 2012, 11:02

Na facebookowym profilu PlayStation pojawił się obrazek z napisem "Will vengeance bring redemption?" i datą 19 kwietnia 2012. Być może zapowiedziana zostanie wtedy kolejna część serii God of War.

Czy teaser God of War IV to kolejna mistyfikacja?

Aleksander Kaczmarek, 4 marca 2012, 16:42

Serwis PlayStation Gang opublikował materiał wideo, który sprawia wrażenie amatorskiego nagrania z zamkniętego pokazu zwiastuna gry God of War IV. Wśród fanów Kratosa niemal od razu rozgorzała dyskusja na temat autentyczności klipu.

Wieści ze świata (God of War IV, Battlefield 3, Indie Royale, Angry Birds Space) 24/2/12

Marcin Skierski, 24 lutego 2012, 12:25

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o domniemanym terminie premiery God of War IV, liście planowanych zmian w strzelaninie Battlefield 3, nowej edycji akcji Indie Royale oraz kolejnym teaserze gry Angry Birds Space.

God of War IV pojawił się w kolejnym CV

Szymon Liebert, 14 lutego 2012, 15:11

God of War IV pojawił się w kolejnym sieciowym CV, tym razem należącym do animatora specjalizującego się w kwestii motion capture. Kiedy Sony wreszcie zapowie grę?

Zapowiedzi gier God of War IV oraz Syphon Filter 4 w przyszłym miesiącu?

Marcin Skierski, 23 stycznia 2012, 10:55

W najnowszym numerze brytyjskiego magazynu PLAY pojawiła się informacja, że niedługo doczekamy się oficjalnych zapowiedzi gier God of War IV oraz Syphon Filter 4. Miałoby do tego dojść w przyszłym miesiącu.

God of War IV potwierdzony przez jednego z kompozytorów

Szymon Liebert, 4 stycznia 2012, 09:29

Pojawiło się kolejne źródło wskazujące na to, że God of War IV jest w produkcji. Jest nim CV kompozytora Timothy’ego Williamsa, w którym widnieje nazwa gry. Co ciekawe, artysta potwierdził, że to nie pomyłka, bo rzeczywiście pomaga przy tworzeniu ścieżki dźwiękowej do „czwórki”.

God of War IV będzie zawierał tryb kooperacji – kolejne plotki o grze

Szymon Liebert, 29 grudnia 2011, 12:31

Po raz kolejny plotkuje się o tym, że God of War IV zostanie wydany w 2012 roku i będzie zawierał tryb kooperacji online. Tym razem doniesienia pochodzą z magazynu PSM3, który powołuje się na swoje wiarygodne źródła.

God of War IV - kolejna plotka z datą premiery

Daniel Kłosiński, 10 listopada 2011, 19:50

Na stronie Nowozelandzkiego sklepu internetowego znaleziono wzmiankę o God of War IV. Według umieszczonej informacji gra ma ukazać się 29 września przyszłego roku.

Premiera God of War IV w przyszłym roku?

Mateusz Kądziołka, 20 kwietnia 2011, 19:33

Kontynuacjom bardzo dobrych serii gier w fazie dewelopingu zazwyczaj towarzyszy spora ilość plotek i niepotwierdzonych informacji. Kolejna część cyklu God of War, nad którą pracuje wewnętrzne studio Sony Computer Entertainment również nie odbiega od tych standardów. Dzisiaj dotarły do nas informacje o planowanej dacie premiery, która ma nastąpić we wrześniu 2012 roku.