Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2012, 14:20

autor: Ender

God of War: Wstąpienie – zapisy do zamkniętej wersji beta trybu multiplayer

Sony rozpoczęło przyjmowanie zapisów do zamkniętej bety trybu multiplayer w God of War: Wstąpienie. Zainteresowani wieloosobowymi rozgrywkami, które są nowością w serii i mają być najważniejszym punktem nadchodzącej gry, mają czas do 7 grudnia, by zgłosić chęć swego uczestnictwa.

Beta będzie dobrą okazją, by przekonać się czy tryb multiplayer ma potencjał, by osiągnąć sukces - God of War: Wstąpienie – zapisy do zamkniętej wersji beta trybu multiplayer - wiadomość - 2012-12-01
Beta będzie dobrą okazją, by przekonać się czy tryb multiplayer ma potencjał, by osiągnąć sukces

Na oficjalnym blogu PlayStation, Sony ogłosiło, że rozpoczyna zbieranie zapisów do zamkniętej bety trybu multiplayer dla gry God of War: Wstąpienie, o której usłyszeliśmy po raz pierwszy w sierpniu tego roku. W przeciwieństwie do wcześniejszych zapowiedzi, do testów zapisać mogą się wszyscy chętni, a nie tylko posiadacze abonamentu PlayStation Plus. Wystarczy potwierdzić do 7 grudnia chęć uczestnictwa na dedykowanej stronie. Producent zaznacza, że liczba wolnych miejsc jest ograniczona i tylko część osób otrzyma zaproszenie. Wybrani gracze zostaną poinformowani o fakcie mailowo i będą mogli ściągnąć klienta gry z PlayStation Store. Na razie nie wiemy kiedy dokładnie rozpoczną się testy, a także jak wiele trybów czy map będzie dostępnych w trakcie ich trwania.

Przypomnijmy, że trybie multiplayer uczestniczyć może maksymalnie ośmiu graczy, oparty zostanie na rozgrywkach drużynowych. Członkowie rywalizujących grup będą starali się przejąć kontrolę nad całą mapą/areną, zajmując jej określone punkty lub wykonując specyficzne czynności. Postacie są przypisane do jednej z czterech klas, związanych z olimpijskimi bogami – Zeusem, Aresem, Posejdonem oraz Hadesem. W trakcie meczów zdobywamy punkty doświadczenia, dzięki którym awansujemy naszych wojowników oraz otrzymamy sposobność kupna i ulepszenia reliktów, potężnych przedmiotów zwiększających statystyki broni oraz pancerza.

God of War: Wstąpienie zadebiutuje w sklepach w połowie marca przyszłego roku. W Polsce tytuł będzie dostępny również w wersji zlokalizowanej.

  1. Graliśmy w God of War: Wstąpienie - bóg slasherów powróci w chwale
  2. God of War: Wstąpienie – projektowanie lokacji i postaci w kulisach produkcji po polsku