Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 grudnia 2012, 16:30

autor: Ender

The Walking Dead: Survival Instinct z głosami aktorów serialowych

Deweloperzy ze studia Terminal Reality potwierdzili, że w nadchodzącym FPS-ie The Walking Dead: Survival Instinct usłyszymy głosy aktorów wcielających się w bohaterów serialu telewizyjnego The Walking Dead, na którego podstawie powstaje gra.

Daryl Dixon to jedna z najpopularniejszych postaci The Walking Dead - The Walking Dead: Survival Instinct z głosami aktorów serialowych - wiadomość - 2012-12-01
Daryl Dixon to jedna z najpopularniejszych postaci The Walking Dead

O FPS-ie The Walking Dead: Survival Instinct, tworzonym przez Terminal Reality oraz Activision, usłyszeliśmy po raz pierwszy w lipcu tego roku. Tytuł, łączący w sobie elementy survival horroru oraz typowej strzelanki, oparty jest na popularnym serialu telewizyjnym amerykańskiej stacji AMC The Walking Dead, a jego historia rozgrywa się przed wydarzeniami pokazanymi na małym ekranie. Bohaterami produkcji są bracia Dixon, świetnie znani wszystkim widzom serii. W trakcie przygody będziemy śledzić ich podróż do Atlanty przez amerykańskie bezdroża.

Podobnie jak w przypadku wielu innych gier opartych na licencjach filmowych, do tej pory otwartym pytaniem pozostawało to czy w serialowe postacie wcielą się oryginalni aktorzy. Na szczęście deweloperzy potwierdzili właśnie, że tak się stanie, a Daryl i Merle przemówią do graczy głosami Normana Reedusa oraz Michaela Rookera. Zdradzili przy tym, że Reedu już zakończył nagrywanie wszystkich swoich kwestii, mających świetnie oddawać charakter jego postaci. Producenci zapewnili przy tym, że w scenariuszu gry znalazło się wiele interesujących faktów dotyczących historii Diksonów, które z pewnością zaskoczą fanów.

The Walking Dead: Survival Instinct powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Premiera produkcji zapowiadana jest na przyszły rok. Tytuł jest drugim dużym projektem po przygodówce studia Telltale Games, przenoszącym graczy do uniwersum The Walking Dead, które narodziło się dzięki komiksowemu cyklowi Roberta Kirkmana.