Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lutego 2012, 15:11

God of War IV pojawił się w kolejnym CV

God of War IV pojawił się w kolejnym sieciowym CV, tym razem należącym do animatora specjalizującego się w kwestii motion capture. Kiedy Sony wreszcie zapowie grę?

God of War IV pojawił się w kolejnym CV - ilustracja #1

Nowa wzmianka o wciąż niepotwierdzonym God of War IV pojawiła się w sieciowym CV Davida Thornfielda, animatora specjalizującego się w motion capture. Wpis odkryty przez jednego z użytkowników popularnego forum NeoGAF zawierał także tytuły dwóch innych produkcji: Medal of Honor oraz WWE ‘13. CV zostało zmienione i nie zawiera już informacji o powyższych tytułach. Nazwy zastąpiono ogólnym określeniem „Unannounced Game Title”, co w zasadzie tylko podkręca atmosferę. David Thornfield zajmuje się projektami od czterech miesięcy w firmie House of Moves, która w przeszłości pracowała nad WWE Smackdown vs Raw 2011, Call of Duty: Black Ops i God of War III.

O God of War IV słyszymy nie pierwszy raz, więc tak naprawdę potwierdzenie lub zdementowanie planów odnośnie gry jest tylko kwestią czasu. Firma Sony do tej pory odmawiała komentarza w sprawie, ale wszystko wskazuje na to, że Kratos powróci. W styczniu pisaliśmy o plotkach, z których wynika, że zapowiedź gry nastąpi niedługo.

Dwa kolejne tytuły wspomniane w dokumencie Thornfielda to kontynuacje dobrze znanych marek. WWE to symulatory wrestlingu, które cieszą się pewną popularnością także w naszym kraju. Medal of Honor jest wieloletnią serią strzelanek wojennych. Mówi się, że pierwsze konkretne informacje o następnej części zostaną ujawnione na początku marca.