Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2012, 18:48

autor: Olek

God of War: Ascension – zobacz zawartość edycji kolekcjonerskiej

Na oficjalnym blogu PlayStation pojawiła się informacja o zawartości dwóch specjalnych edycji gry God of War: Ascension. Poznaliśmy również herosów do trybu multiplayer, którzy stanowią bonus dla zamawiających dzieło studia SCE Santa Monica.

God of War: Ascension – zobacz zawartość edycji kolekcjonerskiej - ilustracja #1
Za God of War: Ascension – Collector's Edition graczom przyjdzie zapłacić blisko 80 dolarów.
God of War: Wstąpienie
  1. producent: SCE Santa Monica
  2. wydawca: Sony Computer Entertainment
  3. gatunek: gry akcji (TPP)
  4. premiera: 13 marzec 2013r.
  5. platforma sprzętowa: PlayStation 3

O planowanych specjalnych edycjach God of War: Ascension informowaliśmy już kilkukrotnie, dlatego dzisiejszą zapowiedź firmy Sony Computer Entertainment trudno traktować w kategoriach niespodzianki. Okazuje się, że doniesienia na temat ich zawartości i ceny były zgodne z prawdą. Deweloperzy ze studia SCE Santa Monica obiecują jednak, że już w poniedziałek (15 października) zaskoczą fanów zapowiedzią czegoś dużego, czyli najprawdopodobniej pierwszego dodatku typu DLC do gry.

O gustach się nie dyskutuje, dlatego nie będziemy komentować atrakcyjności obu specjalnych wydań God of War: Ascension. Trzeba jednak przyznać, że ich zawartość nie odbiega od standardów w branży. Zagorzali wielbiciele Kratosa będą więc mogli postawić sobie na półce okazałą figurkę swego ulubieńca, przechowywać płytę Blu-ray z grą w metalowym opakowaniu (steelbook), posłuchać ścieżki dźwiękowej, udekorować menu konsoli i zmienić awatary, a także skorzystać z bonusu doświadczenia w rozgrywce multiplayer.

God of War: Ascension – zobacz zawartość edycji kolekcjonerskiej - ilustracja #2

Dla wszystkich, którzy zdecydują się zamówić God of War: Ascension w przedsprzedaży wydawca przewidział natomiast nagrodę w postaci Mythological Heroes Multiplayer Pack. Pakiet zawiera czterech herosów z mitologii greckiej – Perseusza, Oriona, Achillesa i Odyseusza, których poczynaniami można będzie kierować w rozgrywkach wieloosobowych.

  1. Graliśmy w God of War: Wstąpienie - bóg slasherów powróci w chwale
  2. Video God of War: Wstąpienie
  3. Video God of War: Wstąpienie GC 2012 - walka w trybie multiplayer
  4. God of War: Wstąpienie - trailer #1