Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2013, 14:55

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Wieści ze świata (Final Fantasy, God of War: Wstąpienie, Sony) 6/6/13

Dziś piszemy m.in. o „Przyszłości Final Fantasy”, dodatku DLC do gry God of War: Wstąpienie, prezentacjach firmy Sony na targach E3, a także relacji z amerykańskiej imprezy, organizowanej przez serwis Twitch.TV. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sang-Froid: Tales of Werewolves

Codzienną akcją promocyjną platformy Steam objęto grę Sang-Froid: Tales of Werewolves. Dzieło zespołu Artifice Studio możecie aktualnie nabyć 50% taniej. Produkcja kosztuje obecnie 6,99 euro (ok. 30 zł). Promocja potrwa do godziny 19:00.

Deadman’s Cross

Firma Square Enix przedwczoraj zarejestrowała znak towarowy Deadman’s Cross, odnoszący się m.in. do „oprogramowania gier wideo”. W tej chwili jest jeszcze za wcześnie, by na tej podstawie cokolwiek konkretnego wywnioskować, ale być może chodzi o zupełnie nową grę japońskiego wydawcy. Targi E3 w przyszłym tygodniu byłyby idealnym momentem na zapowiedź takiego tytułu.

Final Fantasy

Serwis Destructoid został zaproszony przez firmę Square Enix na specjalną imprezę nazwaną „Przyszłość Final Fantasy. Miałaby się ona odbyć 11 czerwca, a więc w dzień oficjalnego otwarcia targów E3 w Los Angeles. Wszystko wskazuje na to, że tego dnia dowiemy się więcej na temat planów japońskiego wydawcy dotyczących tej popularnej serii RPG.

Jaką "Przyszłość Final Fantasy" poznamy 11 czerwca? - Wieści ze świata (Final Fantasy, God of War: Wstąpienie, Sony) 6/6/13 - wiadomość - 2013-06-06
Jaką "Przyszłość Final Fantasy" poznamy 11 czerwca?

Sony

Firma Sony zapowiedziała na europejskim blogu PlayStation, że na przyszłotygodniowych targach E3 zaprezentuje ponad 40 gier na PlayStation 4, PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Możemy spodziewać się takich tytułów jak Beyond: Dwie Dusze, DriveClub, Gran Turismo 6, inFamous: Second Son, Killzone: Shadow Fall, czy Tearaway. Szczegóły znajdziecie pod tym adresem.

Phantasy Star Online 2

Firma SEGA ogłosiła, że do tej pory w grze Phantasy Star Online 2 zalogowało się pół miliona japońskich posiadaczy konsoli PlayStation Vita. W nagrodę za osiągnięcie tego wyniku gracze otrzymali przedmiot zwiększający na 30 minut liczbę zdobywanych pieniędzy, punktów doświadczenia i szansę na wypadanie przedmiotów z przeciwników. Tytuł zadebiutował pod koniec lutego wyłącznie w Kraju Kwitnącej Wiśni.

God of War: Wstąpienie

Według informacji przedstawionych w serwisie VentureBeat, zespół Sony Santa Monica Studio w najbliższy wtorek na targach E3 zaprezentuje „nową zawartość” do gry God of War: Wstąpienie. Tym samym możemy spodziewać się zapowiedzi dodatku DLC do tego tytułu. Prawdopodobnie wprowadzi on nowe elementy do trybu multiplayer, bo twórcy nie mają zamiaru rozszerzać w ten sposób kampanii.

Twitch.TV / E3 2013

W przyszłym tygodniu serwis Twitch.TV zorganizuje relację na żywo z targów E3. Użytkownicy będą mogli zobaczyć prezentacje wielu interesujących gier, które zostaną pokazane na imprezie w Los Angeles. Pełny harmonogram relacji opublikował serwis VentureBeat i znajdziecie go pod tym adresem.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier: