Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2013, 17:18

autor: Góral

Neverwinter ukaże się 20 czerwca

Nowa gra MMORPG od studia Cryptic Games ukaże się 20 czerwca bieżącego roku - poinformował wydawca projektu, firma Perfect World Entertainment. Przy okazji zapowiedziano pierwsze, darmowe rozszerzenie - Fury of the Feywild.

Firma Perfect World Entertainment, wydawca gry Neverwinter, ujawniła dzisiaj datę premiery wyczekiwanego MMO. Tutuł ukaże się na rynku 20 czerwca, jednak już od jakiegoś czasu można się nim bawić dzięki otwartym beta testom. Dodatkowo zapowiedziano pierwsze rozszerzenie - Fury of the Feywild.

MMORPG Neverwinter zadebiutuje na rynku za dwa tygodnie. - Neverwinter ukaże się 20 czerwca - wiadomość - 2013-06-06
MMORPG Neverwinter zadebiutuje na rynku za dwa tygodnie.
Neverwinter w skrócie:
  • Gra MMORPG oparta na modelu biznesowym free-to-play
  • Latem ukaże się darmowe rozszerzenie - Fury of the Feywild
  • Premiera odbędzie się 20 czerwca 2013 roku

Tytuł jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych od 30 kwietnia, kiedy to wystartowała otwarta beta produkcji. Testy jednak powoli dobiegają końca i gotowa gra zadebiutuje za dwa tygodnie. Zapowiedziany dzisiaj dodatek DLC na razie owiany jest tajemnicą. Ujawniono tylko, że będzie to darmowe rozszerzenie, opowiadające o próbie przejęcia elfickiego miasta Sharandar przez gigantów Fomorian. Premiera Fury of the Feywild odbędzie się latem bieżącego roku, jednak nie podano dokładnego terminu.

Neverwinter to gra z gatunku MMORPG oparta na modelu biznesowym free-to-play, za którą odpowiada studio Cryptic. Tytuł latem, oprócz wspomnianego rozszerzenia, otrzyma także polską wersję, o czym pisaliśmy w kwietniu. Jeżeli zamierzacie wkroczyć do świata tej produkcji, to najpierw zachęcam do zapoznania się z naszymi wrażeniami z bety. Warto także sprawdzić poradnik, który pomoże Wam wdrożyć się w zabawę.

Neverwinter ukaże się 20 czerwca - ilustracja #3Cryptic Studios to amerykański deweloper gier wideo, który powstał w 2000 roku. Studio jest częścią firmy Perfect World Entertainment i specjalizuje się w produkcjach z gatunku MMO. Zespół na swoim koncie ma takie gry jak: Star Trek Online, Champions Online czy zbliżające się Neverwinter.