Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lutego 2013, 09:34

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

God of War: Wstąpienie – narodziny trybu solowego (film z polskimi napisami) oraz zwiastun na premierę

Odwiedźmy słoneczną Santa Monicę, by raz jeszcze zerknąć na powstające tam God of War: Wstąpienie. Tym razem ekipa studia Sony Computer Entertainment opowiada o kilku aspektach trybu fabularnego. Film z kulisów produkcji opatrzyliśmy w polskie napisy. Ponadto zapraszamy do obejrzenia widowiskowego zwiastuna, przygotowanego na premierę tytułu.

Powyższy film z kulisów powstawania God of War: Wstąpienie daje wgląd w kilka nowych detali dotyczących kolejnej gry o Kratosie. Tym razem mamy do czynienia z prequelem, zatem młody wojownik na usługach Aresa będzie jeszcze zwinniejszy i bardziej zabójczy niż do tej pory. Bez skrupułów odbierze on broń poległym wrogom i wykorzysta ją w walce, naprzemiennie z wyposażonymi w łańcuchy Ostrzami Chaosu. Pojawią się również ciosy kończące z wykorzystaniem zdobycznego oręża.

Animatorzy ułatwili sobie pracę dzięki technologii pozwalającej nakładać na siebie różne animacje. Jako przykład zaprezentowano idącego cyklopa, którego górna część ciała obraca się za posągiem pięknej Afrodyty. Projektanci lokacji postarali się o urozmaicenie otoczenia, np. przez dodanie ruchomych lokacji, jak to widać w wypadku pokazanego na filmie fragmentu budynku, uniesionego przez olbrzyma. Pojawią się również sekwencje, w których Kratos będzie ześlizgiwał się po ścianie i jednocześnie omijał wyrastające na drodze przeszkody.

Najnowsza odsłona God of War wstąpi do polskich sklepów 15 marca. Już teraz użytkownicy usługi PlayStation Network mogą sprawdzić jak sobie radzi Duch Sparty, ściągając demo gry. Przypominamy, że firma Sony Computer Entertainment Polska zadbała o rodzimą lokalizację – głosu Kratosowi użyczył sam Bogusław Linda.

Zwiastun premierowy

W związku ze zbliżającym się dniem zero, przygotowano zwiastun premierowy God of War: Wstąpienie. Jeśli spodziewacie się zobaczyć widowiskową akcję, brutalną walkę i kwaśną minę Kratosa, nie jesteście w błędzie. Zapraszamy do oglądania!

Pierwsze 15 minut gry po polsku

Mało atrakcji? Mamy dla Was pierwsze 15 minut rozgrywki z God of War: Wstąpienie. Sprawdźcie jak wypadł Bogusław Linda w roli Kratosa.