Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 stycznia 2013, 11:05

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Teaser kampanii dla jednego gracza w grze God of War: Wstąpienie

W sieci pojawił się teaser jednoosobowej kampanii w grze God of War: Wstąpienie. W ostatnim czasie twórcy skupiali się na promowaniu nowego trybu multiplayer, więc pokaz fragmentów rozgrywki z przygody dla jednego gracza jest miłą odmianą.

Zespół SCE Santa Monica Studio udostępnił nowy zwiastun gry God of War: Wstąpienie. Wprawdzie jest to tylko trzydziestosekundowy teaser, ale za to skupia się w całości na kampanii dla jednego gracza.

Ostatnio twórcy zajęli się promowaniem głównie trybu multiplayer, który jest bodajże największą nowością w skali serii. Dzisiejszy film prezentuje jednak krótkie migawki z jednoosobowej przygody. Po raz kolejny możemy liczyć na mnóstwo akcji, widowiskowe sceny walki i świetną oprawę graficzną pokazującą, na co jeszcze stać PlayStation 3.

God of War: Wstąpienie ukaże się 15 marca bieżącego roku w Europie wyłącznie na PlayStation 3. Gra jest prequelem pierwszej części, a więc fabuła została umieszczona jeszcze przed starciem z Aresem. Po raz pierwszy w historii cyklu, oprócz kampanii dla jednego gracza dostaniemy także tryb multiplayer, w którym będzie mogło wziąć udział maksymalnie ośmiu graczy. Obecnie trwają beta testy rozgrywek sieciowych, przeznaczone dla abonentów usługi PlayStation Plus.