Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 stycznia 2013, 10:00

autor: TommiK

Tom Clancy's Ghost Recon Online w dziale Darmowych Gier

Tom Clancy’s Ghost Recon Online, najnowsza strzelanina wieloosobowa stworzona przez firmę Ubisoft, jest już dostępna w katalogu serwisu Darmowe Gry.

Tom Clancy's Ghost Recon Online w dziale Darmowych Gier - ilustracja #1

Tom Clancy’s Ghost Recon Online jest najnowszą strzelaniną nastawioną na rozgrywkę wieloosobową dostępną w dziale Darmowych Gier. Tytuł ten, stworzony przez firmę Ubisoft, można pobrać i przetestować bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.

W SKRÓCIE:
  • drużynowa gra akcji;
  • rywalizacja do 16 graczy jednocześnie;
  • dostępna po polsku;
  • wymaga pobrania klienta (około 2,8GB).

Gry z cyklu Ghost Recon cenione są za specyficzne (początkowo realistyczne, później lekko futurystyczne) podejście do tematu operacji militarnych. Podobnie jest w przypadku najnowszej odsłony – autorzy wciąż bazują na stylu znanym z poprzedniej odsłony serii, czyli Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier. Tym razem autorzy oddają nam do dyspozycji produkcję free-to-play skoncentrowaną na rozgrywce sieciowej pozwalającej na rywalizację do 16 graczy jednocześnie. Ponadto, zawarto tu funkcje społecznościowe, dzięki którym pojedynczy gracze i całe drużyny rywalizują o coraz wyższe pozycje w rankingach.

Tom Clancy's Ghost Recon Online w dziale Darmowych Gier - ilustracja #2

Podstawą do odniesienia sukcesu w Tom Clancy’s Ghost Recon Online jest nie tylko celne oko, ale przede wszystkim taktyka i skuteczna współpraca w zespole. Gracze wybierają spośród trzech klas - szturmowca, specjalisty i zwiadowcy - a powodzenie drużyny zależy właśnie od wykorzystania cech typowych dla różnych rodzajów postaci.

Postępy w Tom Clancy’s Ghost Recon Online nagradzane są punktami, które służą do rozwoju umiejętności postaci i nabywania coraz mocniejszego uzbrojenia. Produkcja ta posiada także system mikropłatności, dzięki czemu ulepszenia można kupić również za prawdziwe pieniądze. Jednak zakres dostępnych rozwiązań jest taki sam, jak w modelu free-to-play.

Wydawana przez firmę Ubisoft seria Tom Clancy’s Ghost Recon jest z nami od 2001 roku i doczekała się ośmiu odsłon, dostępnych na czołowe platformy do gier. Jak wskazuje tytuł, cykl jest luźno oparty na twórczości Toma Clancy'ego, czołowego amerykańskiego autora powieści sensacyjnych, który swoim nazwiskiem firmuje inne znane serie gier, w tym Rainbow Six i Splinter Cell.