Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SimCity

Plotka: trwają prace nad filmami The Sims i SimCity

Froozyy, 30 kwietnia 2020, 18:09

W sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje o tym, że wytwórnia filmowa Legendary Pictures pracuje obecnie nad ekranizacjami serii gier The Sims oraz SimCity. Poznaliśmy kilka szczegółów na temat obu produkcji.

SimCity - udostępniono czterogodzinną wersję trial

Góral, 6 sierpnia 2014, 18:17

Wszystkie osoby chcące sprawdzić zeszłoroczną odsłonę SimCity mogą pobrać ze sklepu Origin wersję trial, umożliwiającą zabawę w trybie single player przez cztery godziny. By ściągnąć demo należy być zarejestrowanym użytkownikiem platformy.

SimCity – można już grać w trybie offline

Draug, 19 marca 2014, 08:53

Wczoraj studio Maxis opublikowało długo oczekiwaną aktualizację nr 10 do gry SimCity. Jej instalacja sprawia, że możliwa staje się zabawa z tym tytułem w trybie jednego gracza, czyli bez połączenia z Internetem (offline). Zajrzyjcie, aby poznać więcej szczegółów na temat patcha.

SimCity z trybem offline lada dzień

luckie, 14 marca 2014, 10:45

Aktualizacja nr 10, mająca umożliwić rozgrywkę offline w SimCity, ukaże się lada dzień. Studio Maxis zdradza, że aktualnie trwają ostatnie testy łatki, więc możemy się jej spodziewać nawet w tym miesiącu.

SimCity – szczegóły prac nad trybem offline

Orbech, 15 stycznia 2014, 12:39

Kilka dni temu firma Electronic Arts podała, że najnowszy patch do SimCity wprowadzi w końcu możliwość rozgrywki offline. Wczoraj główny programista studia Maxis, Simon Fox, przedstawił szczegóły pracy nad aktualizacją i wyjaśnił, dlaczego wprowadzenie możliwości zabawy bez stałego podłączenia do serwerów EA trwało tak długo.

SimCity - strategia od studia Maxis doczeka się trybu offline

Góral, 13 stycznia 2014, 17:53

Firma Electronic Arts zapowiedziała nadejście aktualizacji nr. 10, która wprowadzi długo wyczekiwany tryb offline do gry strategiczno-ekonomicznej SimCity. Łatka obecnie jest testowana, a jej premiera powinna nastąpić już wkrótce.

SimCity - można już oficjalne modyfikować grę

Góral, 12 stycznia 2014, 14:25

SimCity, gra strategiczno-ekonomiczna od studia Maxis, otrzymało oficjalne wsparcie dla modów. Jednak by żyć w zgodzie z deweloperem i wydawcą należy trzymać się ustalonych reguł, które opublikowano na oficjalnej stronie produkcji.

SimCity: Miasta Przyszłości debiutuje na polskim rynku

Góral, 15 listopada 2013, 09:58

Miasta Przyszłości, rozszerzenie do gry strategicznej SimCity, jest już dostępne w polskich sklepach. Tytuł przenosi graczy w przyszłość, dostarczając nowe technologie i możliwości tworzenia futurystycznych metropolii.

SimCity: Miasta Przyszłości na gameplayu z komentarzem po polsku

luckie, 16 października 2013, 12:57

Autorzy SimCity dali wgląd w nowości, które do gry wprowadzi dodatek Miasta Przyszłości. Na nowym gameplayu z komentarzem (polskie napisy) pokazano, jak wyglądać ma rozwój futurystycznych miast i jakie korzyści przyniesie współpraca pomiędzy metropoliami.

SimCity prawdopodobnie otrzyma tryb offline. Twórcy zmieniają podejście

Sarge, 5 października 2013, 11:05

Patrick Buechner ze studia Maxis zdradził, że twórcy obecnie „badają możliwość wprowadzenia trybu offline” w grze SimCity. Deweloper zmienił podejście i chce umożliwić zabawę także graczom, którzy nie chcą lub nie mogą być cały czas podłączeni do Internetu.

SimCity - zapowiedziano dodatek Cities of Tomorrow

Góral, 19 września 2013, 18:58

W listopadzie bieżącego roku ukaże się duże rozszerzenie do gry SimCity. Cities of Tomorrow zabierze graczy w przyszłość, dzięki czemu możliwa będzie zabawa z nowymi, futurystycznymi budowlami.

Wieści ze świata (Battlefield 4, SimCity, EverQuest Next) 13/8/13

Sarge, 13 sierpnia 2013, 11:35

Dziś piszemy m.in. o zbliżającym się ujawnieniu nowej mapy i trybu w strzelaninie Battlefield 4, aktualizacji gry SimCity, wersji pecetowej produkcji MMO EverQuest Next, a także zwolnieniach w studiu Crystal Dynamics. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

SimCity ze zmianą poziomu dróg

luckie, 1 sierpnia 2013, 10:30

W najnowszym patchu do SimCity studio Maxis odda graczom narzędzie do zmiany poziomu dróg. Obniżając lub podnosząc ulice z łatwością stworzymy tunele, wiadukty i mosty.

SimCity jest sukcesem – sprzedano ponad 2 miliony kopii gry

Hed, 24 lipca 2013, 13:33

SimCity jest sukcesem, zapewnił Frank Gibeau z firmy Electronic Arts. Do tej pory wydawca sprzedał ponad 2 miliony kopii tej strategii o budowaniu i zarządzaniu miastami.

Kluczowi twórcy SimCity odchodzą z Maxis i zakładają nowe studio

qjin, 17 lipca 2013, 11:20

Kluczowi twórcy strategicznej gry SimCity odchodzą ze studia Maxis i zakładają nową firmę Jellygrade, która zajmie się produkcją gier niezależnych z gatunku symulacji. Pierwszą będzie tytuł na tablety.

SimCity z trybem offline, większymi miastami i kształtowaniem terenu – potencjalne zmiany w grze

luckie, 4 lipca 2013, 09:24

Studio Maxis zaproponowało graczom listę zmian, które mogą zostać wprowadzone do SimCity, w celu ponownego rozbudzenia zainteresowania grą. Wśród opcji znalazła się zabawa offline, powiększenie rozmiarów miast oraz możliwość kształtowania krajobrazu.

Wieści ze świata (SimCity, Darkspore) 1/7/13

Sarge, 1 lipca 2013, 12:00

Dziś piszemy m.in. o nowym dodatku DLC do najnowszej odsłony SimCity, a także zaprzestaniu wsparcia udzielanego przez twórców gry Darkspore. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Wieści ze świata (Salem, SimCity, Saints Row: The Third) 17/6/13

Sarge, 17 czerwca 2013, 13:05

Dziś piszemy m.in. o rezygnacji firmy Paradox Interactive z praw wydawniczych do gry Salem, aktualizacji SimCity, a także wsparciu dla modów w Saints Row: The Third. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

SimCity nadal na topie. Top Empik - Tydzień 23

Przemysław Zamęcki, 12 czerwca 2013, 08:53

SimCity drugi tydzień z rzędu jest najlepiej sprzedającą się grą na pecety w 186 salonach Empik w całej Polsce. Zobacz jak kształtuje się sytuacja na pięciu najpopularniejszych w naszym kraju platformach.

Wieści ze świata (Portal 2, World of Tanks, SimCity, Abducted) 7/6/13

Sarge, 7 czerwca 2013, 15:05

Dziś piszemy m.in. o darmowym dodatku DLC do gry Portal 2 na PlayStation 3, liczbie zarejestrowanych użytkowników w World of Tanks, przesunięciu premiery SimCity w wersji na Maca, a także nowym materiale wideo prezentującym rozgrywkę z alfy Abducted. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

SimCity uczy jak zarządzać miastem. Top Empik - Tydzień 22

Przemysław Zamęcki, 4 czerwca 2013, 11:39

SimCity okazało się najchętniej kupowanym tytułem PC w 186 salonach Empik w całej Polsce. Zobacz jakie tytuły zarządziły na pozostałych platformach.

SimCity – DLC Park Rozrywki omówione na filmie z polskimi napisami

luckie, 29 maja 2013, 13:57

SimCity doczekało się pierwszego dodatku DLC zatytułowanego Park Rozrywki, dzięki któremu fani strategii ekonomicznych mogą budować i zarządzać wirtualnym lunaparkiem. Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym twórcy omawiają nowości oraz dzielą się radami, co do prowadzenia biznesu rozrywkowego.

SimCity: Amusement Park DLC w szczegółach

Olek, 26 maja 2013, 14:45

W najbliższy wtorek (28 maja) ukaże się zapowiedziany przed niespełna dwoma tygodniami dodatek typu DLC do gry SimCity – Amusement Park. Na oficjalnym blogu deweloperzy ze studia Maxis przedstawili szczegóły rozszerzenia.

Wieści ze świata (Watch Dogs, SimCity, Far Cry 3, A.N.N.E, Unreal) 23/5/13

Sarge, 23 maja 2013, 14:00

Dziś piszemy m.in. o facebookowej aplikacji powiązanej z Watch Dogs, aktualizacji 4.0 do SimCity, darmowym dodatku DLC do Far Cry 3, a także sukcesie kickstarterowej akcji gry A.N.N.E. Witamy w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Sprzedaż gier i wyniki Electronic Arts – Sim City, FIFA 13, Battlefield 3 Premium i inne

Hed, 8 maja 2013, 13:33

Firma Electronic Arts opublikowała raport na temat sprzedaży gier i wyników finansowych w minionym roku finansowym, zakończonym z dniem 31 marca. Dzięki temu dowiedzieliśmy się jak sprzedały się gry FIFA 13, SimCity, czy usługa Battlefield 3 Premium.