Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2014, 17:53

autor: Góral

SimCity - strategia od studia Maxis doczeka się trybu offline

Firma Electronic Arts zapowiedziała nadejście aktualizacji nr. 10, która wprowadzi długo wyczekiwany tryb offline do gry strategiczno-ekonomicznej SimCity. Łatka obecnie jest testowana, a jej premiera powinna nastąpić już wkrótce.

SimCity to gra ekonomiczno-strategiczna od studia Maxis. - SimCity w końcu doczeka się trybu offline - wiadomość - 2014-01-13
SimCity to gra ekonomiczno-strategiczna od studia Maxis.
SimCity – aktualizacja 10 w skrócie:
  • Możliwość gry bez konieczności stałego połączenia z siecią w trybie Single Player
  • Zapisane postępy rozgrywki z tego trybu przechowywane są na dysku użytkownika
  • Tryb offline przysłuży się nie tylko zwykłym graczom, ale także moderom, zapewniając im dodatkowe możliwości

Wczoraj informowaliśmy o możliwości tworzenia oficjalnych modyfikacji do gry SimCity, a dziś dowiedzieliśmy się o kolejnych ważnych zmianach. Firma Electronic Arts poinformowała bowiem, że dostępna na rynku od dziewięciu miesięcy produkcja w końcu doczeka się trybu offline.

Wraz z darmową aktualizacją nr. 10 zabawa zostanie wzbogacona o tryb Single Player, pozwalający na zabawę w samotności, bez konieczności stałego połączenia z serwerami. Patrick Buechner, dyrektor generalny studia Maxis, stwierdził, że opcja ta przysłuży się nie tylko graczom, ale również moderom, którzy nie będą musieli martwić się o tryb online.

Więcej informacji na ten temat ma zostać udostępnionych wkrótce, tak samo zresztą jak i rzeczona aktualizacja, która obecnie jest bardzo dokładnie testowana, gdyż twórcy chcą mieć pewność, że wypuszczą jak najbardziej dopracowany produkt. Czekamy zatem na premierę i kolejne usprawnienia (np. większe mapy).