Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2014, 18:17

autor: Góral

SimCity - udostępniono czterogodzinną wersję trial

Wszystkie osoby chcące sprawdzić zeszłoroczną odsłonę SimCity mogą pobrać ze sklepu Origin wersję trial, umożliwiającą zabawę w trybie single player przez cztery godziny. By ściągnąć demo należy być zarejestrowanym użytkownikiem platformy.

SimCity - udostępniono czterogodzinną wersję trial - ilustracja #1

W sklepie Origin udostępniono wersję demonstracyjną gry SimCity z 2013 roku, umożliwiającą swobodną rozgrywkę w trybie single player przez cztery godziny, w dwóch regionach - Cape Trinity i Reflection Atoll. By dodać demo do kolejki pobierania, należy udać się na kartę produkcji i kliknąć na komendę „Wypróbuj produkt: SimCity (bezpłatna wersja próbna) przed zakupem! (Tylko PC)”. Oczywiście, by móc przetestować ten tytuł, trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem platformy Origin. Jednocześnie wydawca przygotował promocję dla osób, które zapragną pełnej wersji. SimCity bowiem można kupić z 25% zniżką, czyli za 96,75 zł. Lepiej jednak porównać ofertę z innymi sprzedawcami, u których ceny produkcji rozpoczynają się od niecałych 60 zł za wydanie pudełkowe.

W SimCity od momentu premiery w marcu 2013 roku zaszło sporo zmian. Najważniejszą z nich jest dodanie trybu offline. Przez rok po premierze nie dało się bowiem bawić nie będąc podłączonym do sieci. Jednak 18 marca 2014 roku udostępniono stosowną aktualizację, która przy okazji ułatwiła życie moderom. To oczywiście nie wszystko, w międzyczasie opublikowano bowiem szereg innych łatek oraz płatne rozszerzenie Miasta Przyszłości.

SimCity to piąta część serii strategii ekonomicznych od studia Maxis. Rozgrywka w produkcji polega na budowie metropolii, która będzie zamieszkiwana przez wirtualnych ludzi. Oczywiście samo postawienie kilku budynków mieszkalnych nie wystarcza do sprawnego funkcjonowania miasta, więc należy zatroszczyć się o szereg innych elementów. Tytuł działa w oparciu o nowy silnik Glassbox, dzięki czemu oprawa graficzna jest bardzo szczegółowa oraz pozwala na swobodne poruszanie kamerą.