Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2014, 15:38

autor: luckie

Armored Warfare - twórcy o realizmie w grze; zobacz film z napisami

Studio Obsidian Entertainment opublikowało pierwszy dziennik dewelopera gry Armored Warfare – nowej gry MMO, rzucającej rękawicę World of Tanks. W materiale sporo uwagi poświęcono różnym aspektom rozgrywki, które mają uczynić ją bardziej realistyczną.

Powyższy materiał jest pierwszym filmem z cyklu dziennik dewelopera Armored Warfare, w którym przedstawiciele studia Obsidian Entertainment odpowiadają na kilka pytań dotyczących mechaniki rozgrywki. Dowiadujemy się z niego m.in., że w nowym MMO z nowoczesnymi czołgami w roli głównej mapy będą rozleglejsze niż w konkurencyjnym World of Tanks – najmniejsze mają osiągać wymiary 1 km x 1 km, a w grze pojawią się również areny 1,2 km x 1,2 km i większe. Twórcy stawiają na realizm, zarówno w kwestii prędkości pocisków, dynamicznej pogody (generowanej przy użyciu technologii CryEngine 3) oraz jej wpływu na rozgrywkę, sposobu namierzania przeciwników czy też zniszczeń. Jeśli chodzi o to ostatnie, deweloperzy zapewniają, że oprócz kilku rodzajów „śmierci” wirtualnych pojazdów opancerzonych zobaczymy destrukcję różnych elementów zewnętrznych.

Obsidian rozpoczął już zapisy do beta-testów Armored Warfare. By zgłosić chęć uczestnictwa, należy najpierw zarejestrować się na oficjalnej stronie gry. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, tytuł powinien zadebiutować na PC przed końcem bieżącego roku.

  1. Armored Warfare - oficjalna strona gry