Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 sierpnia 2014, 20:03

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

The Expendabros - filmowi Niezniszczalni za darmo na Twoim PC

Studio Free Lives stworzyło na potrzeby filmu Niezniszczalni 3 grę The Expendabros. Jest to spin-off platformowej strzelanki 2D Broforce, który można pobrać za darmo do 31 grudnia bieżącego roku. Po upłynięciu tego terminu, tytuł zniknie z oferty sklepu Steam.

The Expendabros - udostępniono darmową grę promującą Niezniszczalnych 3 - ilustracja #1
The Expendabros w skrócie:
  • Gatunek: platformowa strzelanka 2D
  • Deweloper: Free Lives
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 5 sierpnia 2014 roku

Twórcy Broforce stworzyli na potrzeby filmu The Expendables 3 (Niezniszczalni 3) grę The Expendabros, będącą swoistym spin-offem dwuwymiarowej strzelaniny, która obecnie sprzedawana jest w ramach wczesnego dostępu w sklepie Steam. W odróżnieniu od swojego protoplasty, nowy projekt dostępny jest za darmo i możecie go pobrać z tego miejsca. Należy jednak pamiętać, że mamy do czynienia z akcją promocyjna obrazu kinowego, więc produkcja zostanie usunięta z platformy cyfrowej dystrybucji firmy Valve 31 grudnia bieżącego roku.

W grze wcielamy się w jedną z postaci znanych z filmu (Bro Caesar, Bro Christmas, Broney Ross, Trent Broser, Bronar Jenson, Broc i Toll Broad) i ruszamy na krucjatę przeciwko głównemu złemu - Conradowi Stonebanksowi. Rozgrywka w The Expendabros to odzwierciedlenie tego, co znajduje się w Broforce. Gracze walczą więc z niezliczoną ilością przeciwników na dziesięciu przygotowanych poziomach. Możliwa jest zabawa zarówno w singlu, jak i w trybie współpracy (lokalny i online) dla czterech osób.

The Expendables 3 (Niezniszczalni 3) to kolejna odsłona popularnej serii filmów akcji, opowiadająca o niebezpiecznych przygodach grupy najemników. Tym razem muszą oni uporać się z groźnym handlarzem bronią, Condradem Stonebanksem, będącym jednym z założycieli Niezniszczalnych. W produkcji ponownie występują słynne gwiazdy kina akcji, w tym Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Mel Gibson czy też Arnold Schwarzenegger. Film zadebiutuje w kinach 15 sierpnia.

The Expendabros to spin-off Broforce. - The Expendabros - udostępniono darmową grę promującą Niezniszczalnych 3 - wiadomość - 2014-08-06
The Expendabros to spin-off Broforce.
The Expendabros dostępne będzie do 31 grudnia 2014 roku. - The Expendabros - udostępniono darmową grę promującą Niezniszczalnych 3 - wiadomość - 2014-08-06
The Expendabros dostępne będzie do 31 grudnia 2014 roku.